Starburst Slot Guide

Slotat

2021-05-24

Eddy Cheung

Një nga lojërat e para slot që do të luani kur krijoni një kazino online llogaria është Starburst. Nisur në vitin 2012 nga NetEnt, është e lehtë të kuptosh pse kjo lojë është një shtyllë në shumicën kazinove celulare. Loja përmban një përzierje unike të thjeshtësisë, grafikave shumëngjyrëshe dhe pagesave të bukura. Pra, ky artikull eksploron të gjitha këto veçori dhe shumë të tjera për t'ju dhënë këmbën e përparme kur luani Starburst.

Starburst Slot Guide

Çfarë duhet të prisni kur luani Starburst

Para së gjithash, mund të mësoni se si të luani Starburst në pak minuta, siç do ta shihni më vonë në këtë udhëzues. Loja përmban një rrjet të thjeshtë 5x3 me deri në 10 linja fikse pagese. Edhe pse kjo paraqitje është relativisht standarde në mesin e shumicës në internet lojëra elektronike, Starburst ende arrin të qëndrojë supet mbi pjesën tjetër.

Thënë kështu, simboli më i paguar i Starburst është Bar. Këtu, lojtarët mund të marrin fitimin maksimal me vlerë 250 herë të aksioneve të tyre fillestare. Më poshtë janë 7-të me fat, të cilët krenohen me një shumëzues mbresëlënës 120x.

Siç pritej, loja ka edhe simbole me pagesë të ulët, të cilat vijnë si gurë të çmuar të ndriçuar. Zbarkimi i perlës së verdhë paguan një shumëzues maksimal prej 60x, i ndjekur nga një shumëzues 50x për perlë jeshile. Për më tepër, ulja e perlës portokalli paguan 40 herë më shumë se aksioni fillestar, me xhevahiret vjollcë dhe blu që arrijnë maksimum 25 herë. Mbani mend, do t'ju duhet të vendosni pesë simbole që përputhen në bobina për të aktivizuar shumëzuesin.

Karakteristikat e bonusit

Kur luani Starburst, do të ndesheni me mekanikun Win Both Ways. Në këtë rast, nuk ka rëndësi nëse përputheni me simbolet nga ana e majtë apo e djathtë, sepse Starburst paguan nga cilado anë që kombinohet fitues.

Sidoqoftë, ndryshimi i vërtetë i lojës është zbarkimi i Starburst Wilds në tre rrotulla të mesme. Wilds jo vetëm që do të zëvendësojnë simbole të tjera në bobina, por ato gjithashtu zgjerohen për të mbuluar të gjithë bobinën. Kur bobina e prekur bllokohet, funksioni i rrotullimit aktivizohet, duke ju dhënë një mundësi tjetër për të ulur një Wild. Nëse nuk shfaqet Wild i ri, do të merrni pagesën përfundimtare.

Një veçori tjetër emocionuese e lojërave elektronike Starburst që e veçon atë nga lojërat e tjera elektronike në internet është mungesa e simboleve të shpërndarjes. Por, siç mund ta keni vënë re tashmë, loja kompenson këtë goditje të vogël me Wilds e saj shumëngjyrëshe.

Starburst RTP dhe Max/Min Bet

Kur zgjidhni lojërat e kazinosë celulare për të luajtur, RTP dhe tabela e pagesave janë disa nga faktorët përcaktues. Për fat të mirë, Starburst shkëlqen në të dy skenarët. Loja përmban një RTP relativisht të lartë prej 96.1%. Edhe më mirë, paqëndrueshmëria e lojës konsiderohet e ulët. Me fjalë të thjeshta, ju mund të prisni ato fitore të vogla të shpeshta. Por mbani mend se madhësia e RTP dhe niveli i paqëndrueshmërisë mund të jenë të parëndësishme pasi të gjitha rezultatet e automateve janë të rastësishme.

Sa i përket pagesës, lojtarët mund të mbledhin një maksimum prej 50,000 monedhash me nivele bastesh që variojnë midis 1-10. Shuma minimale e bastit në këtë lojë është 0,10 €, e cila mund të arrijë në 100 € për rrotullim kur zgjidhni nivelin maksimal të bastit dhe vlerën e monedhës. Në përgjithësi, Starburst është një lojë e shkëlqyer nëse doni më shumë të argëtoheni sesa të merrni fitore të mëdha.

Si të luani Starburst

Çdo lojtar i kazinosë në internet mund të luajë Starburst, pavarësisht nga niveli i aftësive. Paraqitja e lojës është e thjeshtë për t'u lundruar, me gjithçka që ju nevojitet të shfaqet në bazën e rrotullës. Ju gjithashtu mund të përdorni sistemin tipik të NetEnt për të ndryshuar nivelin e bastit dhe vlerën e monedhës. Çuditërisht, rregullimi i nivelit të bastit nuk ndikon në numrin e linjave të pagesës. Pasi të vendosni një bast, shikoni për simbole të çmuara të çmuara që vijnë në ngjyra të ndryshme për të ditur nëse fitoni apo jo.

Mendimet Përfundimtare

Tani e dini pse lojëra elektronike e famshme Starburst është një emër i zakonshëm në shumicën e kazinove celularë. Kolona zanore e pabesueshme, efektet 3D dhe tema e hapësirës e bëjnë lojën të parezistueshme. Shtoni potencialin e fitimit deri në 50,000 monedha dhe Starburst nuk është loja juaj e zakonshme e kazinosë në internet. Mos thuaj më!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme