Përvoja e kazinosë celulare: Luckland Vështrim i përgjithshëm 2024

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazinoja Luckland u ofron lojtarëve të saj bonuse joshëse dhe oferta promovuese. Së pari, ata u japin atyre një bonus fitimprurës 200% të mirëseardhjes deri në 1000 dollarë plus 200 rrotullime falas të ndara në 4 depozitat e para. Një depozitë minimale prej 20 € dhe kërkesat e basteve 35x janë të lidhura me bonusin e mirëseardhjes. Bonuset dhe promovimet e tjera përfshijnë:

 • Bie dhe fiton
 • Nisja në fillim të javës
 • Club Exclusive Dream
 • Pushim mega argëtues
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+9
+7
Mbyll
Games

Games

Lojtarët në kazino celulare Luckland kanë qasje në një bibliotekë e gjerë e lojërave të kazinosë që tërheqin kumarxhinjtë e të gjitha shijeve. Makinat e fatit dhe lojërat e tavolinës si blackjack, baccarat, ruletë dhe poker janë të disponueshme në këtë kazino të bazuar në ueb. Përveç kësaj, ato ofrojnë një përzgjedhje të larmishme lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë për të akomoduar lojtarët që kërkojnë një përvojë më të gëzueshme të lojërave.

Slots

Luckland është një strehë për entuziastët e automatëve. Video lojëra elektronike, lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike progresive jackpot dhe lojëra elektronike 3D përfshihen të gjitha në këtë holl të kazinosë. Do t'ju bëjnë përshtypje temat e ndryshme të këtyre lojërave elektronike dhe veçoritë e lojës dhe bonusit. Disa nga lojërat elektronike më të mira të disponueshme përfshijnë:

 • Libri i të vdekurve
 • Dragoi i veriut
 • Mbreti primat
 • Joker zjarri
 • Jingle Ways Megaways

Blackjack

Blackjack është ndër lojërat e tavolinës me RTP të lartë dhe është i popullarizuar në mesin e lojtarëve me përvojë. Ka qenë në lajme për shpërblimin e pagesave të larta për lojtarët e kumarit me para të vërteta. Është emocionuese të luash, rregullat janë të thjeshta për t'u mësuar dhe gjithmonë ka vend për strategji madhështore. Përzgjedhja e tavolinave të Blackjack nga Luckland Mobile përfshin:

 • Blackjack Evropian
 • Vegas Strip Blackjack
 • Vegas Blackjack Single Deck
 • Blackjack Royal Pair
 • Blackjack MultiHand

Ruletë

Lojtarët mendojnë se ku do të vendoset topi kur rrota e ruletës ndalon në një lojë ruletë. Ka shumë baste anësore dhe variacione të larta në kazino celulare Luckland. Ruleta është e popullarizuar në mesin e lojtarëve për shkak të lojës së saj të thjeshtë dhe avantazhit të ulët të shtëpisë. Variacionet e njohura të ruletit përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Turbo Ruletë
 • Ruletë mbretërore
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë klasike

Lojëra të tjera

Një shumëllojshmëri e gjerë lojërash emocionuese ofrohen në kazino celulare Luckland, secila me opsionet dhe pagesat e veta të basteve. Lojëra të tjera magjepsëse janë në dispozicion përveç lojërave elektronike, blackjack, video poker në ruletë, lojëra gërvishtëse, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe jackpots. Disa nga këto variacione përfshijnë:

 • Jackpot Fortunes
 • Jeta e natës në Vegas
 • Kartat Gërvishtëse
 • Royal Poker
 • Mbreti i Pokerit

Software

Kazino celulare Luckland ka tejkaluar pritjet e lojtarëve celularë në lidhje me bibliotekën dhe veçoritë e kazinosë. Shumë opsione të ndryshme, argëtuese të lojërave në kazino celulare rezultojnë nga partneritetet e shumta me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Gjenerata e ardhshme
 • Luaj'n GO
Payments

Payments

Të dish që do të kesh opsione për menaxhimin e fitimeve të kazinosë është thelbësore. Kjo është arsyeja pse metoda të shumta bankare të sigurta janë të disponueshme në kazino celulare Luckland. Shuma minimale për të bërë një depozitë dhe tërheqje është 10 €/$. Disa nga opsionet e disponueshme janë:

 • Visa/MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • EcoPayz
 • Me besim

Deposits

Depozitimi i fondeve në Luckland është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Luckland është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Luckland Mobile Casino është një vend i njohur kumari mes lojtarëve në mbarë botën. Kazinoja celulare e njeh këtë dhe, si rezultat, mbështet shumë gjuhë. Faqja e internetit mund të përkthehet në shumë gjuhë, të cilat janë të njohura në mesin e lojtarëve të saj. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • frëngjisht
 • gjermanisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Luckland rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Luckland , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Luckland e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Luckland përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Luckland është një kazino celulare e themeluar në vitin 2015. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 900 tituj në hollin e saj. Është një ide e Aspire Global International Limited. Kazinoja celulare Luckland është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kazino celulare Luckland respekton të gjitha rregulloret e lotarisë në SHBA.

Luckland është një kazino me bazë celulare në pronësi dhe menaxhuar nga Aspire Global International Limited. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një agjenci me reputacion iGaming me bazë në Maltë. Kazinoja celulare Luckland ka një koleksion të shkëlqyer lojërash kazino, duke përfshirë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, jackpot, karta gërvishtëse dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat mundësohen nga ofruesit kryesorë të softuerit si NetEnt, Neogames dhe Amaya.

Megjithëse Luckland-it i mungon një aplikacion celular, të gjitha lojërat janë krijuar për t'u luajtur në të gjitha pajisjet celulare me akses në internet dhe shfletues celular. Ky rishikim i kazinosë celulare të Luckland do të detajojë hollin e kazinosë, opsionet e pagesave, mbështetjen e klientit dhe veçori të tjera përkatëse.

Pse të luani Luckland Mobile Casino

Kazino celulare Luckland mund të jetë një përshtatje e mirë nëse jeni duke kërkuar për një koleksion të konsiderueshëm lojërash kazino nga një kazino celulare e mirë-formuar. Kazinoja celulare ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinosë në partneritet me ofrues të njohur softuerësh si NetEnt, Pragmatic Play dhe Microgaming.

Kazino celulare Luckland ofron ndihmë të shkëlqyer për klientët në gjuhë të ndryshme. Kjo kazino gjithashtu mbështet mënyra të shumta pagese. Kazinoja celulare përdor masa të forta sigurie për të siguruar që informacioni i lojtarëve të jetë i sigurt. Mos prisni të regjistroheni në këtë kazino; bonusi i mirëseardhjes dhe rrotullimet falas janë diçka që shumica e lojtarëve do ta vlerësojnë.

Aplikacionet e kazinosë Luckland

Për momentin, Luckland Mobile Casino nuk ka asnjë aplikacion. Faqja e internetit e kazinosë është optimizuar për t'iu përshtatur lojtarëve Android dhe Mobile. Luckland mund të aksesohet drejtpërdrejt nga shfletuesi i pajisjes tuaj me një lidhje të besueshme interneti. Ky është një opsion i shkëlqyer për lojtarët e kufizuar nga sasia e hapësirës në dispozicion në pajisjen e tyre celulare. Versioni celular i Luckland është identik me versionin desktop; ju mund të prisni të njëjtën lojë me cilësi të lartë. Dizajni i kazinosë celulare është i përqendruar te lojtarët. Gjithçka mund të arrihet me disa prekje, megjithatë nuk ka asnjë kompleksitet për ta bërë të vështirë navigimin.

Ku mund të luaj Luckland Mobile Casino

Luckland është miqësor me celularin, kështu që mund të luani në lëvizje pa humbur argëtimin. Lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë këtë kazino për të shijuar të gjithë veprimin. Në vend të kësaj, kazinoja është e disponueshme në të gjithë shfletuesit celularë, falë teknologjisë HTML5. Modaliteti i luajtjes së menjëhershme siguron që lojtarët të shijojnë të gjitha lojërat më të mira nga zhvilluesit e tyre të preferuar të lojërave. Edhe pse nuk ka një aplikacion celular që mund të shkarkohet dhe instalohet, lojtarët e Android dhe iOS aksesojnë dhe luajnë këtë kazino celular pa probleme. Për të akomoduar të gjithë lojtarët, ne presim që kazino celulare Luckland të përfitojë nga një aplikacion i shkarkueshëm në të ardhmen.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Luckland është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Mund të kontaktoni gjithmonë mbështetjen e klientit nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me llogarinë tuaj. Ekipi i mbështetjes së klientit në kazino celulare Luckland është shumë i besueshëm dhe miqësor. Ekipi punon gjatë gjithë orarit për të siguruar që lojtarët të shijojnë një seancë të qetë lojrash. Ekipi është i disponueshëm përmes emailit të tyre zyrtar të mbështetjes (care@Luckland.com). Për ndihmë të shpejtë, lojtarët mund të zgjedhin objektin e bisedës live. Përveç kësaj, ato paraqesin një faqe FAQ të ngarkuar me detaje të dobishme për tema të ndryshme.

Pse e vlerësojmë Luckland Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Luckland është një kazino popullore celulare e lançuar në vitin 2015. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Aspire Global International Limited, një operator kazinoje me reputacion të licencuar dhe rregulluar nga MGA. Kazinoja celulare Luckland gëzon një reputacion të shkëlqyer për përsosmëri, duke pasur parasysh se u ka shërbyer lojtarëve të saj për më shumë se shtatë vjet. Ai ofron një koleksion të shkëlqyeshëm të lojërave të kazinosë si lojëra elektronike video, lojëra tavoline, poker, letra gërvishtëse, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Procesi i regjistrimit është shumë i thjeshtë dhe lojtarët gëzojnë bonuse, turne dhe promovime të rregullta. Lojtarët janë të lirë të zgjedhin monedhat e tyre të preferuara dhe mënyrën e pagesës. Kjo kazino celulare u zhvillua me nevojat e lojtarëve në thelb; prandaj ka një platformë shumëgjuhëshe të mbështetur nga ekipi i besueshëm i mbështetjes së klientit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Luckland , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Luckland dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Luckland . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Luckland . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Luckland i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi