Përvoja e kazinosë celulare: Miami Club Vështrim i përgjithshëm 2024

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 800 dollarë
Turne të ftohtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne të ftohtë
Miami Club is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 800 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Miami Club kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Lojërat e disponueshme nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin përfshijnë lloje si lojëra elektronike me 3 rrotulla, lojëra elektronike video, Blackjack, lojëra tavoline, video poker dhe më shumë. Lojërat e ndryshme përmbajnë opsione si llojet e ruletës amerikane dhe evropiane, Craps dhe Baccarat. Ekziston gjithashtu një listë e lojërave të specializuara, si Keno, Bingo Bucks dhe Dazzling Dice.

+2
+0
Mbyll

Software

WGS Technology është softueri i përdorur për lojërat e disponueshme kur luani me Miami Club Casino. Kjo është relativisht e ndryshme në krahasim me shumicën e kazinove të tjera në internet që përdorin kompani si NetEnt, Betsoft dhe shumë liderë të tjerë në industri. Sidoqoftë, kjo krijon mundësi më unike me Miami Club Casino.

Payments

Payments

Miami Club u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 8 , duke përfshirë Neteller, Credit Cards, Payz, Visa, MasterCard . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Klientët kanë zgjedhjen e një sërë opsionesh të ndryshme për depozitimin e fondeve të llogarisë: Visa dhe Mastercard, Bitcoin dhe Bitcoin Cash, Litecoin, Neteller, Skrill, Ecopayz, Paysafecard dhe Sofortuberweisung. Nga këto metoda, shuma minimale e depozitës më të ulët është 1 € ndërsa shuma minimale më e lartë e depozitës është 35 dollarë. Nuk aplikohen tarifa shtesë për depozitat.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes në Miami Club Casino janë të kufizuara në krahasim me opsionet e depozitave dhe përbëhen nga Bitcoin, Neteller, Skrill, Ecopayz, çeqe dhe transferta bankare. Shuma minimale e tërheqjes është afërsisht 150 dollarë dhe shuma maksimale është 2,000 - 2,500 dollarë në javë. Vetëm opsionet e çekut dhe të transfertës bankare paguhen tarifa shtesë për tërheqje.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Fatkeqësisht, Miami Club Casino ofron shërbime vetëm në anglisht. Arsyeja për këtë nuk është bërë e qartë, por kazinoja deklaron qartë se pranon, por mund të refuzojë klientët nga Britania e Madhe, Kanadaja, Franca, Holanda, SHBA dhe Izraeli. Shërbimet e tyre janë të disponueshme për vendet e gjuhëve të tjera përveç anglishtes, gjë që e bën këtë një disavantazh.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Miami Club rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Miami Club , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Miami Club e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Miami Club përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Miami Club Casino ofron lojëra të ndryshme në internet në një përhapje të gjerë të vendeve. Kjo kazino celulare u themelua në vitin 2012 dhe është pjesë e kompanisë mëmë Deck Media. Ata janë të autorizuar dhe të licencuar nga Qeveria e Curacao dhe ofrojnë një sërë lojërash, promovimesh dhe turnesh për të gjithë klientët e tyre.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2012

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Miami Club është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Miami Club Casino i lejon klientët t'i kontaktojnë ata nëpërmjet një opsioni të bisedës live në faqen e internetit, email ose telefonatë. Këto opsione janë të disponueshme 24/7, 365 ditë në vit, në mënyrë që klientët të mund të marrin gjithmonë mbështetje. Së bashku me këto opsione kontakti është një listë e pyetjeve të zakonshme dhe përgjigjet e tyre nëse klientët kanë një pyetje të ngjashme.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Miami Club , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Miami Club dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Miami Club . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Klientët marrin një bonus regjistrimi 200% dhe 50 rrotullime falas kur hapin një llogari me Miami Club Casino. Promovimet shtesë përfshijnë turne me çmime në para, bonuse të ringarkimit të përditshëm, gara me lista falas, bonuse depozitash ditore dhe një bonus zbritjeje prej 25%. Klientët grumbullojnë gjithashtu pikë shpërblimi në të gjitha bastet që mund të blihen si kredite kazino.

Live Casino

Live Casino

Miami Club Casino u ofron klientëve zgjedhjen e një kazinoje Instant Play ose lojërave të shkarkueshme të disponueshme në pajisjet me Windows dhe Mac. Megjithëse nuk ofrojnë një aplikacion celular, klientët mund të përdorin përsëri lojërat që ofrojnë që janë të pajtueshme me pajisjet celulare si telefonat inteligjentë, tabletët, iPhone dhe iPad.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi