Kazinotë celulare kryesore 10 SticPay 2024

SticPay është një ofrues i portofolit elektronik. Ai lejon depozita, tërheqje dhe transferta bankare pa probleme në mbarë botën. Me të, transfertat e parave lokale dhe ndërkombëtare bëhen me tarifa jo më shumë se 5%. Transfertat bankare janë të menjëhershme, me përjashtim të transfertave ndërkombëtare, të cilat zgjasin deri në dy deri në tre ditë pune. Kështu, për tregtarët me një bazë globale klientësh, është një zgjidhje e shkëlqyer pagese.

Që nga viti 2021, portofoli elektronik prezantoi një shërbim të përpunimit të kartave të debitit dhe kreditit. Klientët mund ta përdorin shërbimin për blerje të menjëhershme dhe verifikim të rimbursimeve dhe kërkesave të tjera në kohë reale. Për shkak të komoditetit të pakrahasueshëm si zgjidhje pagese, klientët ekzistues flasin shumë për të.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi