Play Million Kazino Në Celular Rishikoni

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 €
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 200 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Play Million kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

PlayMillion Mobile Casino krenohet me një gamë mbresëlënëse lojërash në internet dhe ka rreth 320 të disponueshme, duke përfshirë lojëra elektronike, ruletë, video poker, blackjack dhe letra me gërvishtje. 16 furnitorë të ndryshëm fuqizojnë lojërat e ndryshme. Slotet online janë padyshim fokusi kryesor, me lojëra që përfshijnë Guns N' Roses, Warlords, Mega Fortune dhe Arabian Nights.

+4
+2
Mbyll

Software

PlayMillion Mobile Casino ofron një gamë të gjerë lojërash në internet, të cilat janë të disponueshme si rezultat i përdorimit të shumë ofruesve të programeve kompjuterike. Lojtarëve u garantohet një furnizim i vazhdueshëm i lojërave me cilësi të lartë për përvojën e tyre. Ofruesit e programeve kompjuterike përfshijnë NetEnt, SkillOnNet, Novomatic, Amaya (Chartwell), Cadillac Jack, Barcrest Gaming, Merkur Gaming dhe Lightning Box.

Payments

Payments

Play Million u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 12 , duke përfshirë ePay, PaysafeCard, Skrill, GiroPay, Visa . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Kjo kazino mbështet shumë opsione depozitimi, me 28 mënyra të depozitimit të parave. Mund të përdoren karta krediti ose debiti, si dhe një gamë e gjerë kuletash elektronike. Ekzistojnë tre opsione të kartave të kreditit ose debitit, me një depozitë minimale prej 20 £ dhe pa depozitë maksimale. Kuletat elektronike kanë të njëjtën depozitë minimale si kartat e kreditit dhe të debitit.

Withdrawals

Tërheqjet mund të bëhen pikërisht në të njëjtën mënyrë si depozitat. Tërheqjet mund të anulohen dhe ka një kohë në pritje deri në 72 orë. Vlen të merret parasysh se koha e përfundimit ndryshon, në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Shuma minimale absolute që mund të tërhiqet është 50 £, dhe maksimumi është 10000 £ në muaj.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+7
+5
Mbyll

Languages

Gjuhët që mbështet sajti janë anglisht, suedisht, finlandisht, gjermanisht, daneze, polonisht dhe norvegjeze. Email dhe mbështetje live ofrohet për lojtarët finlandezë, suedezë, gjermanë, francezë, italianë, rusë, danezë, grekë, hungarezë, polakë, norvegjezë, portugezë dhe turq. Ndihma telefonike ofrohet në të njëjtat gjuhë si emaili dhe mbështetja e drejtpërdrejtë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Play Million rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Play Million , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Play Million e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Play Million përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Nisur në maj 2011, PlayMillion Mobile Casino është një markë në internet për individë. Ai përmban një pamje moderne dhe të freskët dhe tërheq si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Ajo ka një licencë nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe licencë nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojërave të Maltës. PlayMillion u jep lojtarëve përvojën më të mirë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2011

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Play Million është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Lojtarët mund të përdorin funksionin e bisedës live në faqe për udhëzime dhe mbështetje. Ekziston gjithashtu një opsion i mbështetjes së klientit 24/7 me telefon dhe email, të cilin lojtarët mund ta përdorin, nëse kanë nevojë për ndihmë. Opsioni i bisedës live është i disponueshëm gjatë orarit të rregullt të punës dhe drejtohet nga njerëz të vërtetë.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Play Million , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Play Million dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Play Million . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Lojtarët e rinj që vendosin depozitën e tyre të parë do të marrin një bonus mirëseardhjeje 100%, që është deri në 20 £, plus 25 rrotullime shtesë. Nevojitet një depozitë minimale prej 20 £ dhe kërkohet kodi i bonusit FIRST20 në mënyrë që ata të marrin këtë bonus mirëseardhjeje. PlayMillion Mobile Casino ka oferta të tjera si Përzgjedhja e Përditshme.

Live Casino

Live Casino

PlayMillion Mobile Casino ofron 1200 lojëra, 800 lojëra elektronike, 80 lojëra tavoline dhe 25 lojëra jackpot, të gjitha të luajtshme me një shfletues desktopi. PlayMillion Mobile Casino ka gjithashtu një ofertë të jashtëzakonshme të lojërave celulare për lojë të menjëhershme. Ofrohen lojëra të drejtpërdrejta, me lojëra të reja tavoline dhe tregtarësh, nga një sërë ofruesish.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi