PlayJango

Age Limit
PlayJango
PlayJango is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth PlayJango

Ky Mobile Casino u themelua në 2017 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 13/01/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, PlayJango shënon 7.6 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në PlayJango

PlayJango ofron lojëra të njohura si Mahjong, Poker, Punto Banco, Texas Holdem, Video Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në PlayJango

Pas lojërave të ofruara nga PlayJango ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. PlayJango ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Rabcat, Play'n GO, Quickfire, Edict (Merkur Gaming), Barcrest Games , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në PlayJango

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, PlayJango mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Paysafe Card, Neteller, Skrill, EcoPayz, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në PlayJango ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në PlayJango për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. PlayJango është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

About

Kazino Playjango është një sajt lojrash në internet i lançuar në vitin 2018 dhe në pronësi të SkillOnNet Ltd. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve në mbarë botën një platformë lojrash lehtësisht të përdorshme që përmban një koleksion të larmishëm lojërash. 

Shpërblimet bonus për lojtarët e rinj e bëjnë kazinonë krahas aspekteve të tjera të paraqitura në kazinotë moderne. 

Ky rishikim hedh dritë mbi veçoritë e mrekullueshme që lojtarët gëzojnë në këtë kazino, duke përfshirë metoda të shpejta dhe të besueshme bankare, një ndarje të titujve në secilën kategori lojërash, kontaktimin e shërbimit ndaj klientit dhe mënyrën se si faqja optimizon përvojën e klientit në pajisjet celulare. 

Pse të luani Playjango Mobile Casino.

Regjistrimi i një llogarie në Playjango celular ju jep akses në bonuset që mund të kërkoni në celular. 

Lojtarët mund të hyjnë në kazino duke përdorur pajisje celulare të përdorura gjerësisht dhe të shijojnë lojërat e bëra nga zhvilluesit më të vlerësuar. Regjistrimi i llogarisë zgjat disa minuta, pas së cilës lojtarët e rinj kërkojnë bonusin e mirëseardhjes dhe më shumë shpërblime. 

Përveç kësaj, kazino përfshin metoda moderne bankare që mund t'i përdorni për të paguar dhe tërhequr fitimet. Një klub VIP është i disponueshëm në kazinonë Playjango, ku lojtarët aktivë marrin pikë që mund t'i shkëmbejnë më vonë për më shumë shpërblime ose kuponë.

Aplikacionet e kazinosë Playjango

Kazino Playjango nuk ofron një version të shkarkueshëm të kazinosë. Faqja është një kazino e menjëhershme plotësisht e përputhshme me pajisjet moderne celulare pa instaluar aplikacione përdoruesi. 

Lojtarët e apasionuar pas lojërave celulare mund të luajnë lojëra në shfletues ku lojërat me ngarkim të shpejtë japin një përvojë emocionuese të barabartë me kazinotë me aplikacione të personalizuara. 

Ku mund të luaj Playjango Mobile Casino

Pajtueshmëria celulare me telefonat inteligjentë të përdorur gjerësisht i lejon lojtarët të shijojnë lojëra të përshtatshme në pajisjet Android dhe iOS. 

Qasja e menjëhershme në lojëra i lejon lojtarët të shijojnë lojërat në shfletues dhe të përdorin shfletues modernë në pajisjet iOS si iPhone dhe iPad për të rrotulluar rrotullat në lojëra elektronike, për të luajtur lojëra me letra ose për të blerë në jackpote progresive. 

Hapja e kazinosë në modalitetin e luajtjes së menjëhershme ndodh kur futni URL-në e kazinosë në shfletuesin tuaj celular dhe merrni akses të pakufizuar në holl.

Games

Kazino celulare Playjango kryen kontrolle të gjera të cilësisë në lojërat e listuara në holl. 

Pronarët punojnë me zhvillues me përvojë që prodhojnë lojëra cilësore me grafika të shkëlqyera të optimizuara për performancën ndër-platformë. 

Pas kësaj, lojtarët gëzojnë baste në lojëra të ndershme me kushte miqësore bonusi dhe pagesa të siguruara për fitimet. Mbi 1000 lojëra përbëjnë hollin në Playjango dhe janë të renditura në kategori, siç diskutohet në seksionet e mëposhtme. 

Slots

Seksioni i lojërave slot Playjango është i mbushur me lojëra argëtuese. Ju mund të luani lojëra elektronike ikonë që përmbajnë aventura të egra, tema frutash dhe personazhe të aminuara. Shumica e lojërave përmbajnë bonuse në lojë, të cilat bëhen aktive pasi përputhen me më shumë se tre simbole në bobina. Titujt e njohur nën këtë kategori përfshijnë:

 • Kleopatra
 • Eksploruesi i xhunglës
 • Magjistari Fortune
 • Rrotulloni dhe gërvishtni
 • Kopshti Zen

Blackjack

Playjango kujdeset për entuziastët e blackjack-ut në seksionin e lojërave të tavolinës. Ky seksion kazino ka variante që do të testojnë aftësitë tuaja në lojën popullore me letra. Kënaquni duke luajtur kundër tregtarit në lojëra si ato të listuara më poshtë: 

 • Blackjack evropian 21 
 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack i pafund
 • Fuqia Blackjack
 • Të gjitha bastet Blackjack

Ruletë

Kazinoja online ka bërë të mundur gjithashtu lojën e ruletit live në faqen e tyre duke pasur lojëra të shumta tavoline me limite të ndryshme bastesh. 

Variantet e njohura të lojës janë të listuara në holl duke i lejuar lojtarët të kënaqen sa herë që hapin këtë seksion të kazinosë. Këtu janë shembuj të variacioneve të ndryshme të ruletës të listuara në hollin e Playjango:

 • Ruletë e ndriçimit
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë kuantike 
 • Mega Roulette

Lojëra të tjera

Kazino Playjango u jep anëtarëve më shumë mundësi për të vënë baste në holl. Puna me zhvillues të shumtë është sekreti i operatorit për të përfituar nga koleksioni gjithëpërfshirës i lojërave. 

Provoni të fitoni në shumë jackpot-e progresive dhe lojëra live të listuara në kazino. Disa lojëra të njohura që ia vlen të shikohen përfshijnë: 

 • Lojëra me gërvishtje me toteme indiane
 • Arka e Noes
 • Gërvishtja e Blackjack
 • Tikki Treat
 • Syri i Horusit

Bonuses

Lojtarët e rinj në kazino Playjango mund të marrin një bonus mirëseardhjeje që përfshin para në dorë të depozitave të ndeshjes dhe rrotullime shtesë falas. 

Rifresko ofertat dhe bonuset sezonale janë të listuara në faqen e promovimeve. Lista e mëposhtme tregon kuponët e bonusit që mund të kërkoni në kazino: 

 • 100% bonus ndeshjeje me 25 rrotullime falas
 • Turne ditore
 • Bonuset ekskluzive VIP
 • Bonuset e zgjedhjeve ditore

 

Çdo bonus i ofruar në Playjango vjen me terma dhe kushte, të cilat anëtarët duhet t'i plotësojnë përpara se të kërkojnë të tërheqin fitimet e fituara nga bastet me fonde bonus.

Languages

Kazino Playjango përdor katër gjuhë të ndryshme për lojtarët që jetojnë në rajone me shumë lojtarë. Lojtarët mund të kalojnë në gjuhën e tyre të preferuar midis atyre të mëposhtme: 

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • gjermanisht

Monedhat

Playjango është një kazino globale në internet, duke rritur nevojën që arkëtari të ofrojë më shumë se një monedhë. Prandaj, arkëtari pranon depozita dhe paguan fitimet duke përdorur monedhat e mëposhtme: 

 • dollar kanadez
 • GBP
 • dollar amerikan
 • DKK
 • CHF

Lista e plotë e monedhave të disponueshme është e disponueshme në seksionin Taksonomitë.

Software

Playjango kazino punon me marka të mëdha që ndihmojnë në pasurimin e koleksionit të lojërave me titujt më të fundit. Si rezultat, anëtarët nuk mërziten kurrë për shkak të opsioneve të shumta të listuara në holl. 

Të gjitha lojërat kalojnë nëpër kontrolle për t'u siguruar që plotësojnë standardet e cilësisë së kazinosë Playjango dhe kanë shanse të drejta që lojtarët të fitojnë. Disa nga zhvilluesit që kualifikohen për të punuar me Playjango përfshijnë:

 • Play'n Go
 • NetEnt
 • Lojëra evolucionare
 • Tigri i Kuq
 • Lojë pragmatike

Support

Megjithëse platforma në internet e kazinosë Playjango funksionon në mënyrë të përsosur në shumicën e ditëve, lojtarët mund të përjetojnë pengesa që vijnë për shkak të trafikut të rënduar kur shumë lojtarë kërkojnë të luajnë lojëra në të njëjtën kohë. 

Ndihma nga mbështetja e klientit është e disponueshme dhe mund të kërkohet nga lojtarët duke përdorur kanalet e mëposhtme të komunikimit:

Pse e vlerësojmë Playjango Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Playjango kazino është një kazino plotësisht e licencuar që kujdeset për lojtarët duke testuar lojërat e listuara për drejtësi. 

Sajti është i siguruar me shumë shtresa të kriptimit, duke mbrojtur detajet e mbledhura në procesin e regjistrimit në KYC nga rrjedhja te të huajt. 

Faqja e lojërave ka diçka për çdo lloj lojtari, duke përfshirë lojëra elektronike fantastike, lojëra me letra dhe jackpot progresive. 

Bonusi masiv i mirëseardhjes u ofron lojtarëve të rinj një mirëseardhje të ngrohtë. Bonuset e ringarkimit janë të mjaftueshme për të mbajtur lojtarët ekzistues të kthehen për të luajtur.

Banka funksionon me metoda bankare të besueshme dhe opsionet e monedhës janë të mjaftueshme për të luajtur nga çdo vend. 

Supozoni se lind ndonjë problem kur përdorni kazinonë. Në atë rast, lojtarët marrin shpejt ndihmë nga shërbimi ndaj klientit duke përdorur platforma moderne të komunikimit që mundësojnë përgjigje të shpejta.

Deposits

Anëtarët mund të bankojnë me Playjango duke përdorur një sërë metodash bankare. Playjango kazino mbështet tërheqjet dhe depozitat përmes kuletave të njohura elektronike si:

 • Neteller
 • Sofort
 • Visa/Mastercard
 • Skrill
 • AstroPay

Disponueshmëria varet nga mënyra bankare e zgjedhur. Arkëtari zbaton më tej kufijtë minimalë dhe maksimalë të transaksioneve për mënyra të veçanta pagese.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Boleto
EPS
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Multibanco
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Postepay
Przelewy24
Skrill
Sofort
SporoPay
Teleingreso
Visa
Yandex Money
Zimpler
moneta.ru
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Danimarka
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Spanja
SoftwareSoftware (45)