Rabona

Age Limit
Rabona
Rabona is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Rabona

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Rabona shënon 8.25 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Rabona

Rabona ofron lojëra të njohura si Bast në Futboll, Poker, Ruletë, Slotat, Baccarat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Rabona

Pas lojërave të ofruara nga Rabona ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Rabona ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, GameArt, Microgaming, Habanero, Amatic Industries , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Rabona

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Rabona mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Rabona ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Rabona është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (37)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (45)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Irlanda
Jemeni
Jordania
Kanadaja
Katari
Kili
Kuvajti
Libani
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Siria
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)