Slotozen Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Slotozen
Slotozen is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Slotozen

Ky Mobile Casino u themelua në 2022 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 28/09/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Slotozen shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Slotozen

Slotozen ofron lojëra të njohura si Bingo, Baccarat, Blackjack, Poker, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Kjo Mobile Casino i përshtatet Mobile Casino-të dashuruar në gjueti për lojëra të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Slotozen

Pas lojërave të ofruara nga Slotozen ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Slotozen ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Amatic Industries, Real Time Gaming, LuckyStreak, IGT (WagerWorks), Betsoft , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Slotozen

Duke qenë se kjo kazino është e popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Slotozen mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Paysafe Card, EcoPayz , dhe më shumë.

Pse të luani në Slotozen ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Slotozen për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Slotozen është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kripto-miqësore
+ Mbështetja e Klientit 24/7
+ Promocione bujare

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Irlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bradesco
Coinspaid
Crypto
EcoPayz
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Pay4Fun
Paysafe Card
Pix
Rapid Transfer
Santander
Skrill
Sofort
Volt
iDebit
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Brazili
Gjermania
India
Irlanda
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Bulletproof Games
Casino Technology
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamevy
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron Interactive
Leap Gaming
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Paltipus
Platipus Gaming
Pragmatic PlayRabcatReal Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet