Bob Casino Kazino Në Celular Rishikoni

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 500 dollarë + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 500 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Bob Casino kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Faqja e internetit e Bob Casino krenohet me një përzgjedhje të madhe lojërash, të cilat renditen në kategori të ndryshme për lehtësinë e përdorimit. Kategoritë janë lojëra të reja, lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra popullore dhe lojëra të rekomanduara. Ka shumë lojëra cilësore të kazinosë live, duke përfshirë blackjack, baccarat dhe ruletë, ku lojtarët mund të luajnë në tavolina live me krupierë miqësorë.

+4
+2
Mbyll

Software

Lojtarët që kërkojnë lojëra nga ofruesi i tyre i preferuar i softuerit mund të zgjedhin lojëra nga një listë. Këto përfshijnë emra të mëdhenj si NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft dhe Yggdrasil Gaming, si dhe ofrues më pak të njohur si Amatic Industries, 2 By 2 Gaming, EGT Interactive, Big Time Gaming, Endorphina, Quickfire, Pragmatic Play dhe Iron Dog Studios. .

Payments

Payments

Bob Casino u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 8 , duke përfshirë Visa, Neosurf, PaysafeCard, MasterCard, Skrill . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Bob Casino pranon pagesa depozitash nëpërmjet metodave të zakonshme bankare si EcoPayz, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, instaDebit, Visa, iDEAL, transferta bankare e menjëhershme, Trustly dhe Skrill. Ata gjithashtu pranojnë metoda më pak të njohura, por po aq të sigurta, si QIWI, WebMoney, Yandex Money, iDebit, Promsvyazbank, Alfa Click, Cubits, Svyazno, Zimpler, Comepay, Evroset. Pranohen edhe pagesa me Bitcoin.

VisaVisa
+8
+6
Mbyll

Withdrawals

Për të tërhequr fitimet nga llogaria e tyre, klientët zgjedhin nga metodat e mëposhtme bankare; transfertë bankare, MasterCard, Neteller, instaDebit, Visa, iDEAL, transfertë bankare, EcoPayz, Skrill, WebMoney, iDebit, Cubits, Comepay ose Sberbank. Tërheqjet në kuletat elektronike zakonisht janë të menjëhershme, kartat e debitit ose të kreditit mund të zgjasin më së shumti deri në 24 orë. Transfertat bankare mund të zgjasin deri në tre ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Faqja e internetit Bob Casino mund të shfaqet në shumë gjuhë të ndryshme, duke përfshirë anglisht, finlandisht, gjermanisht, norvegjez, polonisht, portugalisht, spanjisht, frëngjisht dhe rusisht. Kjo do të thotë që Bob Casino është i aksesueshëm për një bazë të gjerë klientësh në të gjithë botën. Lista e vendeve të kufizuara, ku Bob Casino nuk është e disponueshme, është relativisht e shkurtër.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Bob Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Bob Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Bob Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Bob Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Bob Casino u lançua fillimisht në 2017 dhe është relativisht i ri në skenë. Faqja e tyre e internetit është argëtuese, tërheqëse dhe e dizajnuar mirë. Ata kanë fituar shpejt një reputacion të shkëlqyeshëm si me lojtarët ashtu edhe me konkurrentët. Bob Casino është në pronësi dhe operuar nga Direx NV Casinos të cilët drejtojnë shumë platforma të tjera të njohura.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Bob Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Bob Casino është një kazino për lojëra të menjëhershme. Lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt në shfletuesin e tyre të internetit, pa pasur nevojë të shkarkojnë asgjë. Gjithashtu funksionon pa probleme në shumicën e pajisjeve celulare, pasi faqja e internetit dhe lojërat janë optimizuar për sistemet operative Android dhe iOS. Bob Casino operon gjithashtu një kazino të drejtpërdrejtë të mundësuar nga NetEnt, me tregtarë miqësorë të drejtpërdrejtë.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Bob Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Bob Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Bob Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Bob Casino ofron një paketë tërheqëse mirëseardhjeje, duke përfshirë një bonus pa depozite prej 10 rrotullimesh falas, si dhe një bonus 100% deri në 100 dollarë, plus 100 rrotullime falas me depozitimin e parë. Depozitat e dyta dhe të treta shkaktojnë një bonus prej 50% secila, deri në 200 dollarë. Për më tepër, depozita e tretë shpërblehet me 30 rrotullime falas.

Live Casino

Live Casino

Lojtarët që kanë nevojë për ndihmë mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes veçorisë së bisedës live dhe të marrin përgjigje të menjëhershme për pyetjet dhe pyetjet e tyre 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Një formular kontakti në internet është gjithashtu i disponueshëm për pyetje më pak urgjente. Marrja e mbështetjes nga stafi i Bob Casino është e lehtë.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi