Përvoja e kazinosë celulare: Casino Midas Vështrim i përgjithshëm 2024

Casino MidasResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus 1000$ + 50 rrotullime falas
Promovime të shkëlqyera VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Promovime të shkëlqyera VIP
Casino Midas is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Lojtarët celularë janë në kërkim të bonuseve të shkëlqyera në Casino Midas. Menaxhmenti rreshton marrëveshje fitimprurëse për lojtarët e rinj që janë të zbatueshëm për shëlbim pas bërjes së depozitës fillestare. Për më tepër, departamenti i marketingut përditëson faqen e promovimeve me oferta të reja dhe kode kuponësh. Këtu janë bonuset që mund të kërkoni në këtë faqe lojrash:

 • Bonusi i mirëseardhjes së artë me vlerë 3000 dollarë dhe 150 rrotullime falas
 • 5,000,000 pikë kompi për përdoruesit e kriptove
 • Bonusi i lojës së muajit
 • Bonusi ditor i lojës Master
 • Bonus Glamour 77

Këto bonuse kanë kërkesa të ndryshme bastesh të adresuara në Termat dhe Kushtet e Bonusit. Lojtarët ekzistues gëzojnë një program të shkëlqyer VIP që ofron veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Bonusi i mirëseardhjesBonusi i mirëseardhjes
Games

Games

Casino Midas bashkëpunon me RTG, një zhvillues lojërash me vlerësimin më të lartë në tregjet kryesore dhe vendet kryesore në lojërat në internet. Puna me një zhvillues të vetëm lojërash ndihmon në ruajtjen e uniformitetit në holl, ndryshe nga kazinotë që listojnë lojëra nga disa zhvillues lojërash. Këtu janë shembuj të lojërave të rekomanduara në seksione të ndryshme të hollit:

Slots

Slotet RTG përbëjnë më shumë se 50% të lojërave të listuara në Casino Midas. Ju mund të zgjidhni lojëra me nivele të ndryshme vështirësie, duke përfshirë lojëra elektronike me tre, pesë dhe shtatë bobina. Lojërat e njohura në këtë kategori përfshijnë:

 • Lotus i Artë
 • Ari i Pandas
 • Triple Twister
 • Aventurë e udhëtimit në kohë kubi
 • Trigger Gëzuar

Lojëra tavoline

Casino Midas përmban disa tituj Blackjack në seksionin e lojërave të tavolinës. Plotësohet nga ruleta, një lojë kazinoje që ka disa vite në treg. Të gjitha tabelat e disponueshme mundësohen nga RTG. Ata kanë kufij dhe rregulla të ndryshme bastesh. Ato përfshijnë:

 • Blackjack Evropian
 • 21 Blackjack
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Amerikane

Video Poker

Në Casino Midas, video poker ka një pjesë të konsiderueshme të lojërave të disponueshme. Lojtarët kanë nevojë për aftësi dhe strategji paraprake për të fituar në video poker. Ato janë disa tavolina të disponueshme për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve të pokerit, duke përfshirë rrotullat e lartë. Tavolinat e pokerit me video përfshijnë:

 • Sevens Wild
 • Deuces të lirshme
 • Jacks ose më mirë
 • Joker Poker
 • Deuces Wild

Lojëra të tjera

Casino Midas është e prirur të diversifikojë hollin. Kazino përditëson seksionin e lojërave me publikime të reja nga RTG dhe klasifikon titujt, duke e bërë të lehtë për anëtarët të gjejnë lojërat e tyre të preferuara. Shijoni lojërat e mëposhtme të specialitetit dhe jackpot-et progresive në holl së bashku me turnetë me karta gërvishtëse:

 • Craps
 • Keno
 • Fryma e Jackpot-it Inka
 • Treasure Tree Scratch Tournament
 • Jackpot Progresiv Megasaur
+8
+6
Mbyll

Software

Casino Midas ofron një përvojë unike të lojërave për anëtarët tek lojtarët. Të gjitha lojërat e listuara në holl vijnë nga RTG, një zhvillues i njohur lojërash për lojëra elektronike të pajtueshme me celular, lojëra me letra, lojëra me letra gërvishtëse dhe jackpot progresive. Sigurimi i lojërave nga një zhvillues i ndihmon anëtarët të marrin bonuse në shumë lojëra. Megjithatë, lobi nuk ka shumëllojshmëri të mjaftueshme në seksionet e lojërave të tavolinës dhe lojërave live.

Payments

Payments

Casino Midas u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 3 , duke përfshirë Trustly, MasterCard, Visa . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Lojtarët e celularëve në Casino Midas shijojnë bankën me metoda të shumta depozitimi dhe tërheqjeje. Arkëtari pranon pagesa me kripto dhe fiat, duke e bërë këtë kazino të jetë shumë hapa përpara operatorëve të lojërave që ende nuk kanë miratuar pagesat në kriptomonedhë. Më poshtë janë disa opsione të njohura bankare që lojtarët përdorin për depozita dhe tërheqje:

 • Neorsurf
 • VIZA
 • Giropay
 • Bitcoin
 • Litecoin

Anëtarët mund të marrin një maksimum prej 2000 euro në javë. Transaksionet me portofolin elektronik kërkojnë deri në 48 orë për t'u përfunduar, ndërsa arkëtimet me kartë krediti mund të vonohen për pesë ditë.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Casino Midas është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Pagesat në këtë kazino celulare mund të bëhen duke përdorur monedhat kryesore. Seksioni i arkëtarit integron monedhat fiat krahas monedhave dixhitale të bazuara në teknologjinë blockchain. Monedhat e mbështetura varen nga opsioni bankar i përdorur dhe përfshijnë monedhat kryesore të mëposhtme:

 • BTC
 • LTC
 • ETH
 • USD
 • euro

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Kazino Midas pranon lojtarë që jetojnë në rajone ku kumari në internet është i ligjshëm. Pronarët lejojnë lojtarët të personalizojnë pamjen e faqes së internetit duke kaluar midis gjuhëve të mbështetura. Për fat të mirë, kazino mbështet gjuhët e folura gjerësisht, duke ushqyer shumë lojtarë. Këtu janë opsionet e gjuhës në Casino Midas:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • italisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Casino Midas rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Casino Midas , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Casino Midas e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Casino Midas përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Casino Midas ! Për sa i përket lojërave celulare, Casino Midas ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Kazino Holdem, Pai Gow, Craps, Slotat, Video Poker , së bashku me shumë të tjera. Casino Midas është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2017 . Casino Midas ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Casino Midas është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Çdo problem me llogarinë tuaj mund të përcillet te mbështetja e klientit ditën ose natën. Ekipi mbështetës punon gjatë gjithë orarit për të ndihmuar klientët të përmirësojnë përvojën e lojërave në Casino Midas. Lojtarët mbështeten në metoda të besueshme komunikimi për të marrë ndihmë, duke përfshirë:

 • Bisedë e menjëhershme
 • Email mbështetës: [email protected]
 • Linja telefonike e mbështetjes: 00611800018435 ose 006408004531789

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Casino Midas , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Casino Midas dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Casino Midas . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Casino Midas . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Casino Midas i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Mobile

Mobile

Casino Midas është i aksesueshëm si një kazino për lojëra të menjëhershme, e mbështetur nga shfletuesit celularë. Nuk përmenden aplikacione të disponueshme për shkarkim në faqen kryesore të kazinosë. Lojtarët mbështeten në versionin e lojës së menjëhershme të kazinosë, i aksesueshëm duke përdorur një shfletues celular. Kjo vjen me avantazhe si lojëra të shpejta dhe lidhje me kazinonë kur kërkon të luash përmes celularit. Shpresojmë që në të ardhmen, Casino Midas të përdorë aplikacione celulare që lojtarët mund t'i shkarkojnë dhe të shijojnë funksionet e plota të ofruara nga kazino.

Ku mund të luaj Casino Midas Mobile

Qasja në lojë e menjëhershme e mbështetur nga kazino vjen me përputhshmërinë ndër-platformë. Lojtarët mund të hapin kazinonë në telefonat Android, si dhe në pajisjet iOS. Lidhja me sitin kërkon lidhje të qëndrueshme në internet. Pas kësaj, lojtarët hapin faqen kryesore të kazinosë dhe kënaqen me bastet në lojërat e listuara në holl, kërkojnë bonuse dhe bëjnë pagesa në seksionin e arkëtarit. Lloji i lojtarëve të telefonave celularë që kanë nuk i kufizon veçoritë që ata gëzojnë në versionin celular të kazinosë.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi