CookieCasino

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth CookieCasino

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 02/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, CookieCasino shënon undefined nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në CookieCasino

CookieCasino ofron lojëra të njohura si Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në CookieCasino

Pas lojërave të ofruara nga CookieCasino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. CookieCasino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Endorphina, Play'n GO, Thunderkick, Elk Studios, Pragmatic Play , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në CookieCasino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Greqia , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, CookieCasino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Debit Card, MasterCard, Visa, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në CookieCasino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në CookieCasino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. CookieCasino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (1)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
GiroPay
Interac
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (19)