Përvoja e kazinosë celulare: DLX Casino Vështrim i përgjithshëm 2024

DLX CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.86/10
BonusBonus 100$ + 100 rrotullime falas
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
DLX Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazinoja DLX përfshin oferta fantastike për lojtarë të rinj dhe përdorues me përvojë. Si fillim, faqja ka një bonus mirëseardhjeje shumë bujare ku lojtarët shpërblehen me 100% deri në 100$ dhe 100 rrotullime bonus për depozitën e parë prej më shumë se 50$. Kërkesa e bastit për këtë ofertë është 30x. Kazinoja celulare ka gjithashtu oferta dhe promovime të tjera emocionuese si bonuse ndeshjesh dhe bonuse të ringarkuara.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Kazino DLX ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të përditësuara. Çdo lojë përmban një sekuencë unike të lojës dhe për këtë arsye u jep lojtarëve një përvojë fenomenale. Lojtarët kanë akses në më shumë se 1500 lojëra elektronike në internet dhe lojëra tavoline që mund t'i luajnë virtualisht pasi kazinoja është e përgjegjshme për celularin. Disa nga këto lojëra emocionuese janë Baccarat, Bingo, Blackjack, Keno, Poker dhe Roulette.

+3
+1
Mbyll

Software

Përfshirja e shitësve të besueshëm dhe më të mirë të softuerëve është përgjegjës për publikimet e përditësuara të kazinosë dhe përgjegjshmërinë në celular. Ky bashkëpunim u ka mundësuar atyre të ndërtojnë një lobi të gjerë lojrash që u shërben të gjithë llojeve të lojtarëve. Këto studio përfshijnë Pragmatic Play, BGaming, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, ELK Studios dhe Endorphina.

Payments

Payments

DLX Casino u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 6 , duke përfshirë Neteller, Visa, SticPay, Bank Transfer, MasterCard . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Sistemi i transaksioneve në këtë kazino celular është shumë i sigurt dhe i shpejtë. Kazinoja pranon disa mënyra pagese të cilat lojtarët mund t'i përdorin kur financojnë llogaritë e tyre. Këto metoda depozitimi përfshijnë dhe nuk kufizohen në transfertën bankare, AstroPay, Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Ethereum, Litecoin, Maestro dhe shumë të tjera.

Withdrawals

Kushtet e parave të gatshme në këtë kazino varen nga mënyra e tërheqjes dhe shuma e parave që keni fituar. Disa nga metodat e pranuara janë:

  • Karta AstroPay
  • Bitcoin
  • InterAc
  • MasterCard
  • Neosurf
  • Neteller
  • Skrill
  • Ethereum
Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+188
+186
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Kazino DLX pranon lojtarë nga e gjithë bota. Ju mund të kaloni një kohë të mirë në këtë kazino nga kudo në botë dhe në çdo kohë. Është një kazino shumëgjuhëshe që mbështet gjuhët kryesore dhe të njohura si anglishtja, gjermanishtja. portugalisht, rusisht dhe spanjisht.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, DLX Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Licencat

Security

Në DLX Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, DLX Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në DLX Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Kazino DLX është një faqe lojrash celulare e lançuar në vitin 2020 për t'i bërë përshtypje lojtarëve me shpejtësinë, thjeshtësinë dhe shërbimin. Kazinoja është një platformë ligjore e lojrave e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Është një degë tërësisht në pronësi të Dama NV Kjo kazino celulare ka një portofol lojrash gjithëpërfshirëse të përditësuar periodikisht. Përveç kësaj, kazino ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që është e lehtë për t'u lundruar.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në DLX Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Mbështetja e shërbimit ndaj klientit në kazino DLX është e jashtëzakonshme. Ata ofrojnë mbështetje gjatë gjithë kohës, duke përfshirë fundjavat dhe festat publike. Ju mund të kontaktoni pa mundim me ta përmes emailit dhe bisedës live.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në DLX Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në DLX Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga DLX Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në DLX Casino . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e DLX Casino i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi