DuxCasino

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Nisur vetëm në vitin 2020, DuxCasino është një nga kazinotë e reja më të mira në internet sot. Faqja e lojërave të fatit operohet nga N1 Interactive Ltd., i njëjti operator pas Kazino Das Ist, Bob Casino, Casino Universe dhe Paradise Casino, ndër markat e tjera të njohura. DuxCasino ka një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

DuxCasino

Games

Për të siguruar që lojtarët të kenë më të mirën në përzgjedhjen dhe cilësinë e lojërave, DuxCasino ka bashkëpunuar me të gjithë furnizuesit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë, flasim për Evolution Gaming, Studios ELK, NetEnt, Microgaming dhe pjesa tjetër. Një nga zhanret më të mira të lojërave në këtë kazino janë lojërat me letra, veçanërisht pokeri. Lojtarët mund të gjejnë variante të ndryshme të lojës me letra, për shembull, American Poker V, Caribbean Poker, Casino Stud Poker, etj. Përveç pokerit online, DuxCasino ka disa lojëra të tjera kazino. Adhuruesit e ruletit mund të provojnë fatin e tyre në lojërat e ruletit në internet ose në ruletë live. Përmendje të tjera të denja përfshijnë baccarat, baccarat live, blackjack online, blackjack live, lojëra elektronike, lotaritë, lojëra jackpot, ulje dhe fitime, etj.

Withdrawals

Metodat e disponueshme të tërheqjes janë gjithashtu të gjera. Fituesit me fat mund të marrin fondet e tyre përmes Klarna, Neteller, Giropay, Interac Online, Interac e-Transfer, NeoSurf, Instadebit, PurplePay, Paysafecard, dhe iDebit, vetëm për të përmendur disa. Përveç metodave të mëdha të tërheqjes, DuxCasino është një institucion i besuar që premton t'u paguajë lojtarëve të gjitha fitimet e tyre në kohë.

Monedhat

Lojtarët gjithmonë duan të luajnë në një monedhë me të cilën janë mësuar, mundësisht monedhën e tyre amtare. Për këtë arsye, faqja e internetit e DuxCasino është multimonedhë. Lojtarët mund të përdorin monedha të parave fiat si dollari amerikan (USD), dollari i Zelandës së Re (NZD), tenge kazakistani (KZT), rubla ruse (RUB), zloti polak (PLN), dollari kanadez (CAD), krona norvegjeze (NOK), Euro (EUR), etj.

Bonuses

Për të joshur lojtarë të rinj, kazino ka një fantastike paketë mirëseardhjeje që u ofron lojtarëve një përputhje bujare të depozitave në tre depozitat e para. Për lojtarët tashmë ekzistues, DuxCasino ka renditur disa bonuse dhe shpërblime, duke përfshirë rrotullime falas, bonuse të larta, bonuse të ringarkimit, rënie dhe fitime të rregullta, llotari, etj.

Languages

Nga përzgjedhja e gjuhës, është e lehtë të thuhet se kjo kazino nuk synon lojtarë nga e gjithë bota. Faqja e internetit mbështet vetëm një pjesë të vogël të gjuhëve, duke përfshirë anglishten kanadeze, gjermanishten, anglishten në MB, norvegjeze, dhe finlandeze. Ndoshta, do të prezantohen më shumë gjuhë ndërsa kompania zgjeron shtrirjen e saj në rajone të tjera.

Mobile

DuxCasino krenohet me një faqe interneti të përgjegjshme që mund të aksesohet si lojë e menjëhershme si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile. Ndërsa nuk ka aplikacione vendase celulare për iOS dhe Android, për momentin, ekziston një version i kazinosë celulare që është optimizuar për lojëra të lëngshme në smartphone, iPhone, tablet dhe iPad.

Support

DuxCasino ka një reputacion të mirë dhe shumë pak ankesa, nëse ka. Platforma është optimizuar për të garantuar lojë të lehtë, edhe për nxënësit. Cfare ka me shume? Lojtarët mund të kërkojnë ndihmë në lidhje me çdo problem përmes bisedës live, ku reagimet e menjëhershme janë të garantuara. Ekziston edhe mbështetje me email, dhe faqja e internetit ka një FAQ të detajuar.

Deposits

DuxCasino është një kazino me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet së pari të depozitojnë para në llogaritë e tyre për të filluar. Kazinoja punon me kuletat më të mira elektronike, kartat e kreditit, bankat dhe platformat e tjera të pagesave si Wirecard, Neteller, Paysafecard, Skrill, Klarna, iDebit, NeoSurf, Giropay, Instadebit, Rapid nga Skrill, Me besim, iDEAL, Interac e-Transfer, PurplePay, transfertë bankare dhe SIRU Mobile.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Klarna
Maestro
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic Gaming
BTGBetsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
Play'n GOPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger GamingRelax GamingSG Gaming
Scientific Games
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet