EnergyCasino

Age Limit
EnergyCasino
EnergyCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
BlikSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Probe Investments Ltd. është operatori i kazinosë emocionuese në internet të Energjisë. Ajo është e regjistruar në Bashkimin Evropian për vendin e Maltës ku ndodhet selia e saj. Tema e faqes bazohet në lojërat e ndryshme që ofron, gjë që krijon një platformë plot ngjyra dhe informuese.

Games

Zgjedhja e lojërave të disponueshme varion nga një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike, përfshirë lojërat progresive, plus lojërat e tavolinës dhe pokerit që përfshijnë bingo. Në seksionin e kazinosë live të Energy Casino, ka disa versione të ndryshme të ruletit, pokerit dhe blackjack-ut, të gjitha këto mund të shijohen edhe në versionin celular.

Withdrawals

Lojtarët do të jenë në gjendje të përpunojnë tërheqjet e tyre përmes së njëjtës metodë që ata përdorën për depozitimin e tyre. Nëse kjo metodë e veçantë nuk pranon tërheqje, atëherë do të duhet të zgjidhet një metodë alternative. Disa nga platformat standarde të pagesave që lejojnë tërheqjet janë Neteller, Moneta.ru, Skrill ose transferta bankare.

Languages

Duke qenë se Energy Casino është në gjendje të ofrojë shërbime në një sërë vendesh, ata janë përpjekur ta bëjnë kazinonë të disponueshme në sa më shumë gjuhë të jetë e mundur. Këto përfshijnë anglisht, rusisht, hungarisht, norvegjez, finlandisht, gjermanisht, turqisht dhe vietnamez. Lojtarët thjesht mund të konvertojnë faqen e Energy Casino në gjuhën e tyre të zgjedhur duke përdorur menunë rënëse.

Live Casino

Lojtarët që duan të kontaktojnë ekipin mbështetës për Energy Casino do të kenë mënyra të ndryshme për ta bërë këtë. Faqja ofron disa numra telefoni që klientët të kontaktojnë me ta. Mbështetja mund të arrihet edhe përmes emailit. Një tjetër mundësi është përdorimi i bisedës live. Shumë përgjigje mund të gjenden në seksionin FAQ të kazinosë.

Promotions & Offers

Si një kazino në internet, Energy Casino duhet të jetë në të njëjtin nivel me konkurrencën e saj. Ai e ka arritur lehtësisht këtë me promovimet dhe bonuset e tij të cilat janë gjithashtu të disponueshme në versionin e tij celular. Promovimet përfshijnë një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 250 dollarë, një bonus ringarkimi dhe bonuse të vazhdueshme ditore.

Software

Operatorët e Energy Casino kanë zgjedhur disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike të lojërave të kazinosë për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave të kazinosë për klientët e tyre. Këto përfshijnë Edict, Bally Wulff, UC8, GreenTube (Novomatic,) Merkur, NetEnt, BF Games, Wazdan dhe Quickfire. Secili prej këtyre ofruesve të softuerit është fokusuar në tema të shkëlqyera me grafikë të mprehtë dhe kolona zanore tërheqëse.

Support

Shumë lojtarëve të kazinosë u pëlqen të shijojnë lojërat e Energy Casino në pajisjet e tyre celulare, të cilat mund t'i bëjnë lehtësisht me versionin celular të kazinosë. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu kazinonë në modalitetin e lojës së menjëhershme. Lojtarët që përdorin ose versionin celular ose të luajtjes së menjëhershme mund të hyjnë gjithashtu në seksionin e kazinosë live.

Deposits

Një aspekt tjetër që e bën të këndshme lojën në Energy Casino janë opsionet e shumta të disponueshme për depozitim. Këto përbëhen nga Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafecard, Moneta.ru, EUteller, Trustly, iDeal, Sofort, Giropay, Zimpler, Rapid Transfer, Paymenticon dhe Multibanco. Me këtë shumë zgjedhje, shumica e lojtarëve nuk do të kenë ndonjë vështirësi për të bërë depozitat e tyre për të financuar lojën e tyre.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Ruse
Sllovake
Turke
Çeke
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Azuree Blackjack
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Kazino Holdem
League of Legends
Live Super Six
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank transfer
Blik
Boleto
Credit CardsDebit Card
Envoy
Euteller
GiroPay
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
Online Bank Transfer
POLi
Paysafe Card
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Yandex Money
dotpay
eKonto
ePay.bg
ewire
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (160)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Gamomat
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
MicrogamingNetEntNovomatic
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayRed Rake GamingRed Tiger Gaming
SYNOT Game
Wazdan