Euro Palace

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Euro Palace është një kazino celulare me bazë në Maltë dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave Malteze. Kompania është themeluar në vitin 2009 dhe është rritur të jetë një lider në industri në ofrimin e lojërave të shkëlqyera të kazinosë celulare. Ai operohet nga DigiMedia Casinos Ltd. dhe auditohet publikisht nga eCOGRA.

Games

Në Euro Palace të gjithë kanë diçka për të shijuar. Kategoritë e lojërave ndahen në lojëra elektronike duke përfshirë jackpots, video poker, lojëra me letra, lojëra tavoline dhe një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat e preferuara në kazinonë celulare Euro Palace përfshijnë Mega-Moolah Progressive, Avalon, Cool Buck 5 Reel, Immortal Romance, Thunderstruck II dhe Six Acrobats, ndër të tjera.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është gjithashtu një zhurmë. Tërheqjet e portofolit elektronik janë më të shpejtat dhe zakonisht maturohen brenda 24 orëve. Tërheqja në kartat e kreditit dhe të debitit është gjithashtu e mundur dhe zgjat 2-6 ditë. Transfertat bankare, nga ana tjetër, zgjasin 3-7 ditë ndërsa tërheqjet e çeqeve kanë një kohë kthimi prej 14-21 ditësh. Kufiri maksimal i tërheqjes është 5000 € në javë.

Languages

Euro Palace Casino është krijuar për t'u shërbyer lojtarëve nga të gjitha rajonet e botës, dhe kjo është arsyeja që është e disponueshme në shumë gjuhë, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, norvegjez, suedisht, rusisht dhe frëngjisht ndër të tjera. Menuja e gjuhës është në pjesën e sipërme djathtas të faqes së internetit dhe mund të ndryshohet në çdo kohë.

Live Casino

Kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit, Euro Palace Casino përpiqet të sigurojë që çdo lojtar të ketë një përvojë të qetë të kazinosë celulare. Ai ofron disa opsione mbështetëse, duke përfshirë një mbështetje të bisedës live 24/7 për reagime të menjëhershme. Kazinoja ka gjithashtu një linjë telefonike ndërkombëtare duke përfshirë linja pa pagesë për disa vende. Ofrohet gjithashtu një adresë emaili.

Promotions & Offers

Euro Palace ka një Program Besnikërie që i fiton lojtarët pikë për të gjitha bastet. Përveç kësaj, ekziston një bonus depozite 100% për depozitat e 1, 2 dhe 3 për lojtarët në vendet e zgjedhura. Ka gjithashtu promovime të vazhdueshme javore dhe mujore; sigurohuni që të vizitoni faqen e promovimeve ose të regjistroheni për njoftime mbi ofertat më të fundit.

Software

Sa i përket shitësve të programeve kompjuterike të kazinosë, Euro Palace është në partneritet vetëm me Microgaming. Ndërsa shumë e kritikojnë kazinonë për mungesë të shkathtësisë, është thelbësore të kuptohet se vetëm Microgaming është e mjaftueshme për të mbështetur një kazino të tillë të profilit të lartë celular. Kompania është e njohur për të qenë e para që prezantoi një lojë autentike të kazinosë në internet në vitin 1994.

Support

Euro Palace Casino është gjithashtu i disponueshëm si shkarkim, lojë e menjëhershme dhe lojëra celulare. Ai mbështetet pothuajse në të gjitha pajisjet dhe sistemet operative të njohura, për shembull, desktop, tablet dhe celular, Windows, Mac, Android, iOS, etj. E gjithë faqja e internetit është e siguruar SSL dhe ka një sistem të avancuar softuerik të menaxhimit të mashtrimit për të mbajtur mashtrimin ne gji.

Deposits

Euro Palace punon me të gjitha platformat e njohura të pagesave për të siguruar transferim të shpejtë dhe të sigurt të parave. Lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur PayPal, Neteller, Skrill, UKash, Trustly, Diners Club International, Todito Cash, iDEAL, POLi, Maestro, Paysafe Card, Visa dhe JCB vetëm për të përmendur disa. Shuma minimale e depozitës është 10 €.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)