Gaming Club

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Gaming Club filloi në 1994 dhe ofron një nga përvojat më të besueshme të lojërave në internet për njerëzit në shtëpinë e tyre, ose kur ata janë duke jetuar një jetë plot tension. Klubi i lojërave është i licencuar dhe i rregulluar nga Qeveria Malteze. Faqja e internetit ofron promovime, çmime, bonuse, një program VIP dhe më shumë.

Games

Shumë lojëra të ndryshme janë të disponueshme në Gaming Club, të tilla si variacione të ndryshme të pokerit dhe lojëra të tjera me letra. Mund të luhen gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash elektronike dhe ruletë me bonuse të shumta. Ruleta mund të luhet me bonuse që ofrohen. 21 Blackjack mund të luhet, si dhe variacione të tjera të lojës.

Withdrawals

Pjesëmarrësit e Klubit të Lojërave mund të tërheqin shumën e tyre të bankuar të kredive përmes ofruesve të shumtë të bankave, kredive, debitit dhe ofruesve të tjerë të pagesave. Luajtja në celular kërkon që lojtarët të tërheqin nga shumë burime si debiti, krediti dhe lloje të ndryshme të sistemeve të pagesave. Me kaq shumë mënyra për të paguar, është i përshtatshëm për të luajtur kudo.

Languages

Lojtarët e Klubit të Lojërave kanë shumë gjuhë për të zgjedhur, duke mbuluar vende në të gjithë botën, duke përfshirë shumë gjuhë evropiane, gjuhë aziatike dhe variacione të gjuhës angleze. Kjo e bën kazinonë online një përvojë vërtet globale dhe të aksesueshme për përdoruesit kudo që luajnë lojëra në botë.

Live Casino

Mbështetja mund të merret në Gaming Club duke përdorur ndihmën e drejtpërdrejtë. Lojtarët mund ta gjejnë këtë veçori duke kërkuar ikonën në krye të ekranit, e cila është në të djathtë. Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu lidhjen për të kontaktuar mbështetjen në fund të faqes. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë Gaming Club përmes emailit.

Promotions & Offers

Lojtarët marrin një bonus maksimal regjistrimi deri në 200 dollarë, me më pak për depozita më të vogla. Ekziston gjithashtu një bonus i dytë deri në 150 dollarë. Gaming Club ofron shumë stimuj. Ofrohen gjithashtu bonuse të përputhura dhe pikë besnikërie. Programi VIP u siguron lojtarëve besnikëri, shumë promovime argëtuese dhe shumë më tepër.

Software

Microgaming është padyshim një nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të lojrave në internet në botë dhe ka ekzistuar që nga fillimi i Gaming Club. Zhvilluesi i softuerit ofron softuer lojrash të mirë-krijuar, i cili ka qenë përgjegjës për zgjidhjet e reja dhe inovative të lojërave. Kompania e di rëndësinë e detyrimeve ligjore dhe etike.

Support

Lojërat e Gaming Club mund të luhen nga pajisje të shumta statike dhe të dorës. Një kazino celulare lejon lojërat për njerëzit e zënë me pak mundësi për t'u ulur në një vend. 24 orë në ditë lojëra do të thotë se ka kaq shumë mundësi për të luajtur me miqtë ose me veten. Mënyrat e pagesës do të ndryshojnë për lojën celulare ose statike.

Deposits

Pjesëmarrësit e Klubit të Lojërave kanë mundësinë të depozitojnë para në llogaritë e tyre duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. Ka afërsisht 10 mënyra që lojtarët të depozitojnë fondet e tyre nga shumë lehtësira bankare, krediti dhe pagese. Përdoruesit e celularëve mund të paguajnë në llogaritë e tyre në internet para nga shumë karta dhe sisteme të tjera unike pagesash.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)