Përvoja e kazinosë celulare: Hyper Casino Vështrim i përgjithshëm 2024

Hyper CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.87/10
BonusBonus 100 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
Hyper Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Promovimi i bonusit të Hiper kazinosë përputhet me dy depozitat tuaja të para 100 për qind, duke ju lejuar të përdorni fondet e lira për të ndjekur xhekpotin dhe për të provuar fatin tuaj! Ju duhet të plotësoni një sërë kërkesash për të paguar paratë e bonusit, të cilat janë identike si për depozitat e para ashtu edhe për ato të dyta. Nëse depozitoni 100 dollarë, do të fitoni një stimul shtesë prej 100 dollarësh.

Hiper rrotullimet falas, përveç dollarëve të bonusit, janë një tjetër lloj bonusi që mund të merrni çdo javë. Për t'u kualifikuar për këto rrotullime, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 $ C.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Të gjitha lojërat e kazinosë Hyper janë të disponueshme për t'u luajtur në PC përmes platformës së shkarkuar, si dhe në pajisjet celulare që përdorin sisteme operative Android, iOS, Windows dhe Mac nëpërmjet aplikacionit. Për shkak se të gjitha lojërat janë shumë të akorduara, mbështetja e kazinosë hiper flash funksionon në mënyrë të përsosur si në pajisjet celulare ashtu edhe në PC, pavarësisht nga konfigurimi ose performanca e sistemit.

Slots

Lojtarët e Hyper Canada do t'i adhurojnë lojërat elektronike Hyper, të cilat përmbajnë mbi 100 lojëra elektronike të ndryshme nga të cilat mund të goditen dhe të përfitohen. Çdo javë, ka një fushatë të quajtur "Frea më e mirë e javës", në të cilën ju mund të fitoni rrotullime falas për një lojë specifike slot, të cilën mund ta shpërndani gjatë një periudhe kohore.

Lojëra tavoline

Lojërat klasike të tavolinës janë një tipar i pandashëm i çdo kazinoje dhe shtëpia e lojërave të fatit në internet Hyper flash kazino nuk bën përjashtim! Shijoni versionet klasike të blackjack, poker, ruletë, baccarat dhe lojëra të tjera të njohura tavoline në një shumëllojshmëri variacionesh! Ka disa lojëra të tjera, të tilla si bingo ose letra gërvishtëse, që japin shpërblime dhe çmime të shkëlqyera.

Software

Më shumë se 700 lojëra të ndryshme nga kompanitë kryesore të softuerëve si Microgaming, Amatic, Blueprint, NetEnt, Evolution Gaming, IGT dhe të tjera janë në dispozicion falë teknologjisë Hyper flash.

Payments

Payments

Ndërsa faqja ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese, disponueshmëria e këtyre opsioneve ndryshon sipas vendit. Nuk ka asnjë tarifë për çdo depozitë që bëni, megjithatë tërheqjet i nënshtrohen një tarife të vogël që ndryshon në varësi të mënyrës së tërheqjes.

Opsioni hyper PayPal, për shembull, i nënshtrohet një tarife prej 2%. Ekziston gjithashtu një kufizim ditor i tërheqjes prej 5,500 C$ në ditë, por nuk ka një kufi të tillë për depozitat. Ju mund të vendosni aq para sa të doni. Më poshtë janë disa nga opsionet:

 • Paypal
 • Skrill
 • Mastercard
 • kartat e vizave
 • Neteller
€10
Depozita minimale
€30
Tërheqja minimale

Deposits

Depozitimi i fondeve në Hyper Casino është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Hyper Casino është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+186
+184
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+5
+3
Mbyll

Languages

Kazinoja Hyper mobile mbështet gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • suedeze
 • norvegjeze
 • finlandez
 • gjermanisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Hyper Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Hyper Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Hyper Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Hyper Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti i kufirit të seancës kohore
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Hyper Casino hyri në tregun emocionues të kazinove në internet në 2019 me mbështetjen e L&L Europe Limited, një operator me përvojë të kazinove në internet. Faqja kryesore bardhezi përmban një holl të jashtëzakonshëm dhe bën një përshtypje të parë të fortë.

Kur hapëm fillimisht Hyper Casino në pajisjen tonë celulare, gjëja e parë që na goditi ishte sa bukur dukej. Me ngjyrat ikonike të verdhë, të kuqe dhe të zezë, si dhe grafikat e mëdha të guximshme të lojërave, e dinit se jeni në një kazino me shumë emocione dhe shumë për të ofruar.

Gjithçka që disponohet në versionin e bazuar në ueb është e disponueshme në kazinonë Hyper mobile. Nga marrëveshjet me kohë të kufizuar dhe promovimet speciale deri te të gjitha opsionet financiare dhe shërbimi ndaj klientit. Ekziston gjithashtu një numër telefoni pa pagesë ku mund të kontaktoni mbështetjen e klientit nëse keni një problem që duhet zgjidhur. Hyper është një vend që i përshtatet emrit të tij, sepse me të vërtetë ju emocionon kur mendoni për lojërat e fatit në internet, dhe do të jeni të lumtur që keni ngecur në të sepse është një faqe lojrash e besueshme, e besueshme dhe transparente! Hyper Casino ofron një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovime të veçanta, duke përfshirë rrotullime falas që mund të përdoren pa bërë një depozitë! Përveç këtyre përfitimeve, ju do të përfitoni edhe nga lojërat e fatit të rregulluara që janë miratuar nga komitetet e lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Maltë, duke siguruar që faqja të jetë plotësisht e sigurt dhe transparente.

Pse të luani në Hyper Casino?

Përputhshmëria hiper celular është e shkëlqyer sepse mund ta luani këtë kazino kudo që keni një lidhje interneti. Pothuajse të gjitha lojërat e ofruara në platformën PC/web janë gjithashtu të disponueshme në platformën celulare Hyper casino!

Përdoruesit mund të luajnë lojëra pasi të kenë shkarkuar aplikacionin në telefonin e tyre inteligjent falë teknologjisë më të re flash dhe zhvilluesve me përvojë. Për momentin, nuk ka asnjë mundësi për të luajtur në çast në kazino Hyper online; megjithatë, zyrtarët e këtij institucioni pohojnë se kjo do të ndryshojë në të ardhmen. Kjo do të ishte e mrekullueshme sepse ka njerëz të caktuar që preferojnë lojën e menjëhershme sesa shkarkimin e programeve.

Fakte të shpejta

Kompania: L&L Europe Ltd
Viti i themelimit: 2018

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Hyper Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Hyper Casino vlerëson lojtarët e saj dhe u ofron atyre shërbime të shkëlqyera ndaj klientit. Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, duke përfshirë fundjavat. Nuk është i disponueshëm në të gjitha orët e natës. Ju mund të kontaktoni operatorët me telefon ose duke dërguar një email për të marrë një përgjigje për pyetjen tuaj. Faqja ka një veçori të bisedës së drejtpërdrejtë që mund të arrihet duke klikuar butonin. Operatorët do t'ju ndihmojnë menjëherë. Ato janë të aksesueshme në gjuhët e mëposhtme: anglisht, gjermanisht, suedisht, norvegjeze dhe suedisht.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Hyper Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Hyper Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Hyper Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Hyper Casino . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Hyper Casino i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Monedhat

Monedhat

Monedhat e mëposhtme pranohen për depozita dhe tërheqje në kazinonë Hyper mobile:

EUR, GBP, IHR, CHF, CAD, ZAR, SEK, NOK dhe NZD.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi