7 Kazinotë celulare të renditura më të mira 2022

Lajme

2022-08-31

Eddy Cheung

Hulumtimet thonë se bota është shtëpia e 6.6 miliardë përdoruesve të telefonave celularë që nga viti 2022. Besoni apo jo, kjo është 2 miliardë më shumë se përdoruesit e kompjuterave. Pra, nëse këto shifra mund të varen, kazinotë në internet do të bëjnë gjithçka për të hyrë në tregun celular. 

7 Kazinotë celulare të renditura më të mira 2022

Shumë kazino online janë të përputhshme me HTML5, që do të thotë se lojtarët mund t'i qasen këtyre shërbimeve në shfletuesin ose aplikacionin e tyre celular. Por zgjedhja e një kazinoje celulare që shënon të gjitha kutitë mund të jenë të komplikuara. Për këtë arsye, ky postim diskuton aplikacionet më të mira të kazinosë celulare për t'u përdorur në 2022. Zgjidhni një!

1xBet – Më e mira për pagesa super të shpejta

1xBet u themelua në vitin 2007. Është i licencuar nga e-Gaming i besueshëm Curacao dhe është i disponueshëm në mbi 130 vende. Përveç kësaj, aplikacioni 1xBet Casino është një platformë lojrash gjithëpërfshirëse me një gamë të larmishme lojërash. Aplikacioni është i disponueshëm në 40+ gjuhë me lojëra me cilësi të lartë nga Microgaming, NetEnt, IGT, Betsoft dhe Playtech. 

Sa i përket pagesave, lojtarët e 1xBet Casino mund të përdorin më shumë se 20 ofrues pagesash. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes Skrill, Neteller, EcoPayz, AstroPay, Visa, MasterCard dhe më shumë. Gjithashtu, mund të përdorni monedha dixhitale si Bitcoin, Litecoin, Ethereum dhe më shumë. Dhe më e mira nga të gjitha, tërheqjet janë të disponueshme brenda 24 orëve. 

Të mirat:

 • Zgjidhje të shpejta dhe të përshtatshme pagese.
 • Në dispozicion në 130+ vende.
 • Libër sportiv me cilësi të lartë.
 • Aplikacione të pavarura për iPhone dhe Android.

Disavantazhet:

 • Nuk pranon lojtarët e SHBA dhe Britanisë së Madhe.
 • PayPal nuk mbështetet.

Ruby Fortune – Më e mira për argëtim të drejtpërdrejtë të kazinosë

Në pronësi të Palace Group, Ruby Fortune është online që nga viti 2003. Kjo kazino në internet ka një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës (MGA) dhe furnizon mbi 500 lojëra kazino celulare me cilësi të lartë. Në Ruby Fortune, ju do të luani lojëra elektronike shumë argëtuese dhe lojëra klasike tavoline si blackjack, ruletë, poker dhe baccarat.

Ruby Fortune gjithashtu përmban një përvojë të klasit të lartë të kazinosë live, falë përzgjedhjes së pafund të titujve Evolution Gaming. Lojtarët e kazinosë celulare mund të shijojnë tituj si Lightning Roulette, Lightning Blackjack, Andar Bahar, Crazy Time dhe më shumë. Tavolinat janë të disponueshme 24/7, kështu që lojtarët nuk kanë një justifikim për të humbur aksionin.

Të mirat:

 • 500+ lojëra shumë argëtuese.
 • Një gamë e gjerë metodash bankare.
 • Lojë e menjëhershme dhe aplikacion i pavarur celular.

Disavantazhet:

 • Nuk disponohet në MB dhe SHBA.
 • Mundësi të kufizuara bonusi.

Krikya – Më e mira për promovime të shpeshta

Krikya mund të mos jetë faqja më tërheqëse e lojrave, pavarësisht se është një kazino relativisht e re celulare. Por futeni atë dhe do të zbuloni një koleksion të pasur të lojërave dhe veçorive të kazinosë. Në Krikya, do të keni akses mbi 1000 lojëra kazino, duke përfshirë lojëra të drejtpërdrejta kazino nga Evolution, Ezugi, Playtech, Pragmatic Play dhe AE Casino.

Por kur bëhet fjalë për promovime, pak mund të përballen me këtë kazino krejt të re në internet. Për shembull, lojtarët marrin një ringarkim ditor prej 5% për të luajtur tituj të Evolution Gaming. Krikya ofron gjithashtu çdo javë kthimi i parave të drejtpërdrejta në kazino, kthim javor parash në lojëra elektronike dhe një paketë 50% e mirëseardhjes në kazino live. Lista është thjesht e pafundme!

Të mirat:

 • Mbi 1000 lojëra kazino për të luajtur.
 • Seksioni live i kazinosë i pasur me lojëra.
 • Bonuset dhe promovimet e shpeshta.

Disavantazhet:

 • Ndërfaqja e rrëmujshme e përdoruesit.
 • Asnjë aplikacion i pavarur.

1xSlots – Kazinoja më e mirë e gjithanshme për celular

Nisur në vitin 2017, 1xSlots është një tjetër kazino celulare licencuar nga Curacao e-Gaming. Kjo kazino celulare ofron lojëra nga mbi 100 zhvillues softuerësh. Do të duhet shumë përpjekje për të luajtur bibliotekën dërrmuese me mbi 10,000 tituj. Nga ky numër, 200+ janë lojëra kazino të drejtpërdrejta nga Evolution Gaming dhe Ezugi.

Por, përpara se të kaloni nëpër bibliotekë, kërkoni bonusin e ndeshjes prej 1500 € me një depozitë prej 10 €. Bonusi shpërndahet në katër depozita, të cilat gjithashtu vijnë me 150 rrotullime falas. Gama e mënyrave të pagesës është gjithashtu mbresëlënëse, me kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill që u japin lojtarëve tërheqje të menjëhershme. Nuk mund të jetë më mirë!

Të mirat:

 • Mijëra lojëra kazino.
 • Bonus i mirë i mirëseardhjes.
 • Pagesa të menjëhershme.

Disavantazhet:

 • Nuk ka lojtarë në Mbretërinë e Bashkuar dhe SHBA.
 • Nuk ka mbështetje telefonike.

Spin Casino – Më e mira për lojë të sigurt dhe të sigurt

A jeni ende duke lexuar, duke shpresuar të gjeni një kazino celulare në Mbretërinë e Bashkuar? Bashkohuni me Spin Casino! E themeluar në vitin 2017, Spin Casino është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Sigurisht, kjo e bën atë një nga kazinotë celulare më të besueshme në Evropë. Megjithatë, lojtarët nga Shtetet e Bashkuara nuk pranohen.

Ju do të filloni përvojën tuaj në Spin Casino me një bonus masiv mirëseardhjeje prej 1000 dollarësh. Pasi pretendojnë bonusin e ndeshjes, ata vazhdojnë të luajnë lojëra elektronike sensacionale nga zhvilluesit më të mirë si Thunderkick, Big Time Gaming, Microgaming dhe më shumë. Faqja gjithashtu përmban lojëra të drejtpërdrejta kazino nga Ezugi, Evolution Gaming, Extreme Gaming, etj. 

Të mirat:

 • Tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve.
 • Bonus i lëngshëm i ndeshjes prej 1000 dollarësh.
 • Pranon lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar.

Disavantazhet:

 • Nuk pranon regjistrime në SHBA.
 • Nuk ka mbështetje për biseda të drejtpërdrejta.

Megapari – Më e mira për koleksionin e lojërave elektronike 3D

Themeluar në vitin 2019 dhe akredituar nga Curacao e-Gaming Megapari është shtëpia e shumë lojërave më të mira të kazinosë. Këtu mund të luani mbi 500 lojëra nga ofrues të besueshëm softuerësh si Endorfina, Play'n Go, Pragmatic Play dhe Microgaming; ju emërtoni ato. Lojtarët gjithashtu mund të kenë qasje në qindra lojëra elektronike 3D, si Cocorico nga KA Gaming, Sweet Bonanza nga Pragmatic Play dhe më shumë. 

Por loja e kazinosë celulare nuk është argëtuese nëse kazinoja nuk mund të japë para falas. Në Megapari, do të merrni një paketë mirëseardhjeje të parezistueshme prej 1500 € plus 150 rrotullime falas. Për sa u përket lojtarëve besnikë, kazino ka kthime të shpeshta javore të parave dhe promovime VIP. Gjithashtu, lojtarët mund të fitojnë një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 300 € në depozitën e tyre të dhjetë.

Të mirat:

 • Gama e lojërave të kazinosë.
 • Bonus i madh i mirëseardhjes.
 • Ai mbështet pagesat me kriptomonedhë.

Disavantazhet:

 • Mund të bëhet me bisedë live 24/7.
 • Shumë kushte bonusi të mirëseardhjes.

Jackpot City – Më e mira për mbështetje 24/7

Jackpot City është një kazino popullore celulare themeluar në 1998. Kjo kazino ka licenca të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe Komisionit të Lojërave Kahnawake. Tani kjo do të thotë që Jackpot City është i disponueshëm në shumicën e juridiksioneve, përfshirë Kanadanë. Lojtarët e rinj të Jackpot City Casino janë të mirëpritur me një bonus masiv ndeshjeje prej 1600 dollarësh të shpërndarë në mënyrë të barabartë në katër depozitat e tyre të para. 

Sa i përket lojës, biblioteka e Jackpot City përmban 500+ lojëra, me shumicën e lojërave të ofruara nga Microgaming. Për më tepër, Jackpot City drejton slot automate me shumë miliona dollarë si Mega Moolah dhe Mega Fortune. Dhe më e rëndësishmja, lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e dobishme 24/7 përmes bisedës live.

Të mirat:

 • Bonus i shkëlqyer i mirëseardhjes.
 • Lojëra të shumta jackpot.
 • Ajo pranon lojtarë kanadezë.

Disavantazhet:

 • Ajo nuk pranon lojtarë në Mbretërinë e Bashkuar dhe SHBA.
 • Bonusi i mirëseardhjes i kufizuar për lojtarët e lojërave elektronike.

konkluzioni

Këto janë disa nga kazinotë më të mira celulare për të ndjekur në vitin 2022. Edhe pse shumica nuk pranojnë lojtarë në MB dhe SHBA, Spin Casino pranon lojtarë nga MB. Pra, regjistrohuni dhe filloni të luani sot. Dhe mos harroni të kërkoni bonusin e mirëseardhjes!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme