Play Ojo

Age Limit
Play Ojo
Play Ojo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

PlayOjo është një kazino në internet me bazë në Maltë e operuar nga SkillOnNet Ltd; një operator i njohur i kazinove. Kompania është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Komisioni Suedez i Lojërave të Fatit. Që kur filloi veprimtarinë e saj në 2017, PlayOjo ka ruajtur besueshmëri të lartë dhe standarde të nivelit të lartë, ndryshe nga kompanitë simotra që po përballen me akuza të ndryshme.

Luaj nga aplikacioni i Casino PlayOjo ose nga faqja e internetit për celular

Kumari i kazinove celulare po fiton gjithnjë e më shumë tërheqje në mbarë botën. Ndërsa tregu është i lartë në platformat e kazinove celularë, Statista.com mendon se vlera e tij do të arrijë në 92,9 USD deri në vitin 2023. Ndërsa tregu rritet në mënyrë progresive në frontin e celularëve, PlayOjo pozicionohet për të shfrytëzuar trendin. 

Faqja celulare e kazinosë është plotësisht e optimizuar. Ai kalon lehtësisht nga desktopi në celular në varësi të pajisjes së luajtësit. Faqja e internetit lejon akses të lehtë në të gjitha lojërat, të aksesueshme menjëherë nëpërmjet flash player-it të shfletuesit. 

Nuk nevojitet shkarkim dhe ndërfaqja e përdoruesit ka veçori të shkëlqyera navigimi për shfletuesit Android dhe iOS. Lundrimi në uebsajtin celular është po aq i thjeshtë. Ka një shirit kërkimi të paracaktuar dhe lidhje direkte me kategoritë e lojërave dhe specialet ekskluzive të OJO. 

PlayOjo ka një aplikacion miqësor dhe falas për pajisjet iOS dhe Android. Ky aplikacion PlayOjo ka veçori superiore navigimi nëpërmjet skedave ultra të dobishme. 

Faqja OJO lejon lojtarët të kontrollojnë bilancet, të depozitojnë dhe të tërheqin fitimet më shpejt. Skeda e shpërblimit ju lidh menjëherë me çdo dhuratë që kualifikoheni për të kërkuar. Ping-u ndihmon për të mbajtur gjurmët e aktiviteteve tuaja të PlayOjo, duke përfshirë nivelin tuaj të përparimit në timonin ekskluziv të OJO.

Games

PlayOjo është arena e vërtetë e lojës siç mburret më shumë se 1000 lojëra kazino në internet. Lista përfshin lojëra elektronike në internet, lojëra elektronike video, lojëra elektronike në Vegas, lojëra elektronike jackpot, video poker, lojëra tavoline, lojëra me letra dhe kazino live. Book of Dead, Cazino Cosmos, Queen's Day Tilt, Wild Plunder dhe London Roulette janë ndër lojërat e preferuara për t'u provuar.

Lojëra të kazinosë celulare PlayOjo

PlayOjo është shtëpia e mijëra titujve të lojërave me veçori të gjithanshme celulare. Kjo kazino celulare është partnere me Nyx Gaming Group, Red Tiger, ELK Studios, Microgaming dhe NetEnt, mes stilistëve të tjerë kryesorë, për të furnizuar rregullisht tituj të rinj. Në një iPad, iPhone, smartphone Android ose tabletë, lojtarët mund t'i shijojnë këto lojëra PlayOjo ndërsa janë në lëvizje. 

Slots

Seksioni i lojërave elektronike të celularit PlayOjo ka tituj tërheqës me grafikë dhe animacione 3D. Lojtarët kanë opsione për nënkategori të ndryshme në këtë seksion. Pjesa e re e lojërave elektronike ka Hooties Fortune, Viral Spiral dhe Raging Rex2, për të përmendur vetëm disa. Nënkategoria e titujve të njohur të kazinosë ka lojëra si Book of Cleopatra dhe Dynamite Riches Megaways. 

Ruletë

Ruleta është një lojë e njohur në kazinotë celulare. PlayOjo nuk është përjashtim. Bixhozi me ruletë në celular përfshin vendosjen e çipave të basteve në një numër(a) të caktuar ose pika ku lojtari mendon se topi rrotullues do të ndalojë. 

Të luash këtë lojë emocionuese tavoline përmes aplikacionit ose faqes së internetit PlayOjo është argëtuese. Ka zgjedhje për opsione të rregullta si Ruleta Evropiane ose Ruleta Franceze. 

Është interesante që variantet e Live Roulette ofrojnë një lojë gjithëpërfshirëse në përvojën celulare. 

Roulette Live, European Roulette Special Pro dhe VIP Roulette French kanë tregtarë të drejtpërdrejtë që sjellin kënaqësinë e fundit në celularin tuaj. Këto lojëra vijnë me një emocion shtesë, duke ju lejuar të rregulloni volumin e pajisjes tuaj për një seancë më interaktive krupiere. 

Lojera me letra

Seksioni i lojërave me letra të PlayOjo është po aq bindës. Ajo sjell eksitimin e lojërave të fatit në internet në majë të gishtave tuaj. Kryesisht, variantet e pokerit e dominojnë atë me lojëra si Deuces Wild, Aces & Faces dhe Double Down Poker. Lojëra të tjera me letra të disponueshme përfshijnë Punto Banco, Casino Hold'em, Dragon Tiger dhe Craps. 

Portofoli i lojërave celulare të kazinosë përmban variante blackjack, një mori gërvishtjesh dhe jackpote mbresëlënëse. Është thjesht një platformë e larmishme ku lojtarët e fatit struken në komoditetin e divaneve duke kërcyer nga një i preferuar.

Withdrawals

Të gjitha tërheqjet në PlayOjo i nënshtrohen një periudhe 12 orësh në pritje. Kufiri maksimal i tërheqjes është 10000 £ për transaksion, dhe ekziston gjithashtu një kufi minimal i tërheqjes prej 10 £. Tërheqjet mund të bëhen duke përdorur e Kuletat në 24 orë, kartat e kreditit/debitit në 2-7 ditë dhe transfertat bankare në 2-7 ditë gjithashtu.

Languages

Kazino PlayOjo u shërben lojtarëve nga kaq shumë vende edhe pse ka disa që janë kufizuar. Megjithatë, gjuhët që mbështeten sugjerojnë të kundërtën. Është i disponueshëm vetëm në katër gjuhë; Anglisht, Norvegjisht, Finlandisht dhe Gjermanisht. Kjo lë jashtë një numër të madh lojtarësh të interesuar nga vendet që flasin frëngjisht, spanjisht dhe italisht.

Live Casino

Kazino PlayOjo ofrohet si lojë e menjëhershme që do të thotë se nuk kërkohen shkarkime përveç një shfletuesi dhe Flash Player 11.3 ose më lart. Loja mbështetet në të gjitha pajisjet, duke përfshirë versionet e desktopit, tabletit dhe celularit. Me një uebsajt të siguruar SSL, lojtarët nuk duhet të shqetësohen për mashtrimin ose sigurinë dhe konfidencialitetin e të dhënave të tyre në PlayOjo.

Promotions & Offers

Kazino online PlayOjo krenohet me një Program besnikërie për anëtarët e saj; ata fitojnë rrotullime falas për çdo £/€/$1 të depozituar. Anëtarët e rinj marrin gjithashtu rrotullime falas të cilat mund t'i fitojnë ata një sasi të pakufizuar. Edhe pse nuk ka bonuse depozitash, PlayOjo është ndër të paktat kazino që nuk kanë kërkesa për baste, lojtarët mbajnë të gjitha fitimet.

Software

Për të mbështetur një portofol kaq të pasur të lojërave të kazinove në internet, PlayOjo ka partnerizuar me disa ofrues kryesorë softuerësh. Emrat e mëdhenj përfshijnë NetEnt, WMS (Williams Interactive), Chance Interactive, Sigma Games, Real Time Gaming Microgaming, Evolution Gaming, Nyx Interactive, Lightning Box, Play'n GO, XPro Gaming, 1x2Gaming, Barcrest Games, Yggdrasil Gaming dhe Blueprint Gaming .

Support

Kjo kazino ka një ekip të mrekullueshëm të mbështetjes së klientit që ndihmon në zgjidhjen e ankesave të klientëve në kohën e duhur dhe ata gjithashtu udhëzojnë fillestarët. Lojtarët mund të kontaktojnë kompaninë përmes bisedës live që është në dispozicion nga ora 6:00 e mëngjesit deri në 12:00 pasdite. Gjithashtu në dispozicion është një numër telefoni dhe një adresë emaili.

Deposits

Për t'u siguruar që lojtarët të fillojnë shumë shpejt, PlayOjo ofron disa mënyra pagese duke filluar nga kuletat elektronike deri te kartat. Depozitat mund të kanalizohen në PayPal, Neteller, Trustly, Visa, Maestro, Paysafe Card, Skrill, EcoPayz, transferta bankare dhe transferta e shpejtë bankare. Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë, dhe transaksionet janë të menjëhershme ose zgjasin disa minuta.

Total score10.0
Përfitimet
+ Mbi 3000+ lojëra
+ Rrotullime pa bast
+ Asnjë bast

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackKazino Holdem
Live Mega Wheel
Live XL Roulette
Poker
Roulette Double Wheel
RuletëSlotat
Soiree Blackjack
Texas HoldemVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Fast Bank Transfer
FastPay
Instant Banking
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Q Card
Skrill
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Danimarka
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)