QueenVegas Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
QueenVegas
QueenVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ I sigurt dhe i sigurt
+ Pagesa të shpejta
+ Lojëra cilësore
+ 2500+ lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
AstroPay Card
Bank transfer
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCard
MuchBetter
NetellerPayPalPaysafe Card
Samsung Pay
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Western Union
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Kanadaja
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
BallyBarcrest Games
Big Time Gaming
Booming Games
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Elk StudiosFoxium
Gamatron
Gamomat
Golden Hero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning BoxMicrogamingNetEntNextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush GamingQuickspinReal Time GamingRed Tiger Gaming
Reel Time Gaming
SkillOnNet
Slingo
Sthlm Gaming
ThunderkickThunderspinWMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

Rreth QueenVegas

Ky Mobile Casino u themelua në 2011 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 19/07/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, QueenVegas shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në QueenVegas

QueenVegas ofron lojëra të njohura si Video Poker, Mini Baccarat, Bileta gërvishtëse, Baste online, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në QueenVegas

Pas lojërave të ofruara nga QueenVegas ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. QueenVegas ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Quickspin, Play'n GO, Elk Studios, Thunderspin, Push Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në QueenVegas

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, QueenVegas mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin PayPal, Paysafe Card, Neteller, Visa, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në QueenVegas ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. QueenVegas është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.