Royale500

Age Limit
Royale500
Royale500 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Rreth Royale500

Ky Mobile Casino u themelua në 2015 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/02/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Royale500 shënon 7.9 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Royale500

Royale500 ofron lojëra të njohura si Slotat, Baccarat, Bileta gërvishtëse, Ruletë, Blackjack , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Royale500

Pas lojërave të ofruara nga Royale500 ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Royale500 ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Aristocrat, Quickspin, iSoftBet, BTG, NetEnt , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Royale500

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Royale500 mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, PayPal, Paysafe Card, EcoPayz, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Royale500 ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Royale500 për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Royale500 është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Portugeze
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Cashlib
Citadel Direct
Credit CardsEcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Nordea
PassNGo
PayPalPaysafe Card
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (56)
1x2GamingAristocrat
Authentic Gaming
BTGBarcrest Games
Big Time Gaming
Black Pudding Games
Blueprint Gaming
Booming Games
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEvolution Gaming
Extreme Live Gaming
EzugiFoxiumGameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
Grand Vision Gaming (GVG)
Habanero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GOPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspinRealistic GamesRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
SYNOT Game
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Gaming
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet