Slothino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Slothino
Slothino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Kazino hibride
+ Paguaj N Play
+ Programet VIP
+ Programet e besnikërisë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus ndeshjeBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Finlanda
Holanda
SoftwareSoftware (22)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution GamingGreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

Rreth Slothino

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 25/01/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Slothino shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Slothino

Slothino ofron lojëra të njohura si Texas Holdem, Caribbean Stud, Craps, Baccarat, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Slothino

Pas lojërave të ofruara nga Slothino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Slothino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Quickspin, GreenTube, Red Rake Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Slothino

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Slothino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Debit Card, Visa, Neteller, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në Slothino ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Slothino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.