Përvoja e kazinosë celulare: Sol Vështrim i përgjithshëm 2024

SolResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 600$ + 500 rrotullime falas
Oferta bujare bonus
Llogari e transferueshme nga çdo kazino tjetër
3500+ lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bujare bonus
Llogari e transferueshme nga çdo kazino tjetër
3500+ lojëra
Sol is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit Sol

Sol Casino ofron një sërë bonusesh tërheqëse për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave. Le të hedhim një vështrim më të afërt në secilën prej tyre:

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është mënyra e përsosur për të nisur udhëtimin tuaj në Sol Casino. Ndërsa përqindja specifike mund të ndryshojë, ky bonus zakonisht përputhet me një përqindje të depozitës suaj fillestare. Është një mundësi e shkëlqyer për të rritur bankrollin tuaj dhe për të eksploruar përzgjedhjen e madhe të lojërave.

FAQ Sol Casino ofron një seksion informativ FAQ që u përgjigjet pyetjeve të zakonshme në lidhje me bonuset e tyre. Vlen të kontrolloni për t'u siguruar që keni të gjitha informacionet e nevojshme përpara se të zhyteni.

Bonusi i Depozitës Bonusi i Depozitës shpërblen lojtarët për depozita në llogarinë e tyre të kazinosë. Ky bonus shpesh vjen në formën e fondeve shtesë ose rrotullimeve falas, duke ju dhënë më shumë shanse për të fituar të mëdha.

Bonusi i rrotullimeve Falas Nëse jeni adhurues i lojërave slot, atëherë bonusi i rrotullimeve falas do të jetë muzikë për veshët tuaj. Sol Casino shpesh ofron rrotullime falas në versione specifike të lojërave, duke ju lejuar të rrotulloni rrotullat pa përdorur paratë tuaja.

Bonusi i ndeshjes Bonusi i ndeshjes është një tjetër ofertë popullore në Sol Casino. Me këtë bonus, kazino përputhet me një përqindje të caktuar të shumës tuaj të depozitës, duke ju dhënë fonde shtesë për të luajtur.

Bonus Cashback Sol Casino e kupton që fati nuk është gjithmonë në anën tonë. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një Bonus Cashback, i cili u jep lojtarëve një pjesë të humbjeve të tyre mbrapsht si para ose kredi bonus. Është një mënyrë e shkëlqyer për të zbutur çdo goditje dhe për të vazhduar të luani.

Bonusi i ringarkimit Për t'i mbajtur gjërat emocionuese, Sol Casino ofron gjithashtu bonuse të ringarkimit. Këto bonuse janë të disponueshme për lojtarët ekzistues që bëjnë depozita të mëvonshme pasi kanë kërkuar bonusin e tyre të mirëseardhjes. Ato ofrojnë një nxitje shtesë dhe zgjerojnë lojën tuaj.

Bonusi Javor Çdo javë sjell mundësi të reja në Sol Casino me Bonuset e tyre Javore. Këto promovime ndryshojnë rregullisht dhe mund të përfshijnë përfitime të ndryshme si rrotullime falas ose ndeshje depozitash.

Si përfundim, ofertat e bonusit të Sol Casino janë të ndryshme dhe u përgjigjen preferencave të ndryshme të lojtarëve. Ndërsa ato ofrojnë mundësi fantastike për të përmirësuar lojën tuaj, është thelbësore të jeni të vetëdijshëm për çdo kufizim kohor dhe kërkesë për bast që lidhet me çdo bonus. Mos harroni të mbani një sy për kodet e bonusit në përmbajtjen promovuese për shpërblime shtesë.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Sol Mobile Casino është një destinacion që pret lojëra unike dhe argëtuese nga ofrues të njohur softuerësh si lojërat NetEnt dhe Evolution. Lojtarët mund të provojnë disa lojëra pa vënë baste reale, duke e bërë Kazinonë më interesante. Lojërat e ofruara përfshijnë lojëra elektronike, kazino live, lojëra tavoline, jackpot dhe blerje bonus.

Slots

Makinat e fatit në internet përbëjnë një pjesë të konsiderueshme të koleksionit unik të kazinosë celulare Sol. Makinat e fatit janë të preferuara në mesin e kumarxhinjve në internet, por ka një shumëllojshmëri të gjerë titujsh, promovimesh dhe strukturash bastesh. Disa nga lojërat unike slot përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Peshkaqeni i egër
 • Trashëgimia e të Vdekurve
 • Lugina e Zotave
 • Ari i Perëndimit të Egër

Lojëra tavoline

Mund të mbështeteni te fati kur luani lojëra tavoline në Sol Mobile Casino, pavarësisht nëse jeni fillestar apo profesionist i sprovuar. Disa rregulla të lojërave janë të thjeshta, ndërsa të tjerat kërkojnë aftësi dhe strategji për të fituar kundër tregtarit. Ato ofrojnë një gamë të gjerë lojërash tavoline si:

 • Ruletë evropiane
 • Kazino mbajini ato
 • Blackjack Amerikan
 • Mini Baccarat
 • Poker Karaibe

Kazino live

Avantazhi dhe emocioni kryesor i kazinosë live është përvoja një herë në jetë që merrni nga softueri i lojërave. Sol Mobile Casino është krijuar për të ofruar një përvojë kumari ku ju shijoni lojëra të transmetuara drejtpërdrejt nga një tregtar me reputacion në kohë reale. Disa nga lojërat që mund të luani drejtpërdrejt janë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Lightning Blackjack
 • Poker me tre letra
 • Flip i çmendur i monedhës

Lojëra Jackpot

Lojërat Jackpot janë festa emocionuese e lojërave të kazinosë plot rrotullime, fitime dhe gëzim që bashkon shumë lojëra elektronike të njohura. Ju do të gjeni të dyja lojërat fikse dhe progresive jackpot nën një çati. Ato ofrojnë fitore masive nëse jeni mjaftueshëm me fat që të arrini xhekpotin. Disa nga jackpot-et e disponueshme përfshijnë:

 • Raiders Jackpot
 • Pasuria Hyjnore
 • Jackpot-i i Ozvinit
 • Jackpot Express
 • Sekretet Mbretërore

Software

Ofruesit kryesorë të softuerëve fuqizojnë koleksionin e shkëlqyer të lojërave në Sol Mobile Casino. Ata kanë punuar për të krijuar veçori unike të lojës që do t'u japin lojtarëve një përvojë emocionuese. Këtu janë disa shembuj të zhvilluesve të njohur të softuerit:

 • NetEnt
 • Tigri i Kuq
 • Luaj n Shko
 • Yggdrasil
 • Betsoft
Payments

Payments

Sol Casino i tejkaloi pritjet e lojtarëve duke ofruar disa opsione të sigurta pagese. Çdo tërheqje në Sol Casino i nënshtrohet një shume maksimale dhe një kohe përpunimi midis 24 dhe 48 orësh. Është thelbësore të përmendet se kazino celulare lejon përdorimin e kriptomonedhës. Disa nga opsionet e disponueshme janë:

 • Viza
 • Skrill
 • Paratë në ueb
 • Kuletat kripto
 • Transferte bankare

Deposits

Depozitimi i fondeve në Sol është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Sol është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+162
+160
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+7
+5
Mbyll

Languages

Lojtarët nga e gjithë bota e njohin dhe e duan Sol Mobile Casino. Për këtë arsye, kazino celulare u shërben lojtarëve me një gamë të gjerë prejardhjesh gjuhësore. U takon lojtarëve të lokalizojnë faqen e internetit në gjuhën e tyre të preferuar. Disa nga gjuhët zyrtare përfshijnë:

 • frëngjisht
 • anglisht
 • Spanjisht
 • rusisht
 • finlandez
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Sol rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Licencat

Security

Në Sol , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Sol e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Sol përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Sol ! Për sa i përket lojërave celulare, Sol ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Pai Gow, Craps, Ruletë, Sic Bo, Punto Banco , së bashku me shumë të tjera. Sol është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Sol ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Sol është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Sol Mobile Casino ofron shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Ata ofrojnë mbështetje 24/7 të bisedës live që lojtarët mund t'i qasen sa herë që kanë një problem. Ju gjithashtu mund t'i kontaktoni ata përmes emailit, telegramit ose mbështetjes së thirrjeve në internet. Për më tepër, ata kanë seksione FAQ ku pyetjet e zakonshme të përdoruesve janë përgjigjur mirë.

Pse e vlerësojmë Sol Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Sol Casino po bëhet gjithnjë e më popullore, veçanërisht në Evropë dhe Kanada, falë veçorive të tij inovative. Në këtë përmbledhje të kazinosë celulare në internet, ne kemi theksuar një koleksion të gjerë lojërash kazino nga zhvillues të besueshëm si NetEnt. Kjo plotësohet nga bonuse tërheqëse dhe oferta speciale për t'i mbajtur lojtarët të luajnë për seanca më të gjata.

Celulari ka ekzistuar që nga viti 2019 nën menaxhimin e Galaktika NV. Është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike Curacao. Për më tepër, nëse keni nevojë për ndihmë, kazino celulare Sol ofron një ekip ekspertësh të besueshëm të gatshëm për t'ju ndihmuar në çdo kohë. Kazino celulare ka gjithashtu platforma që inkurajojnë kumarin e përgjegjshëm midis lojtarëve të saj. Mund të regjistroheni dhe të eksploroni të gjitha tiparet e Sol Casino; mos harroni të luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Sol , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Sol dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Sol . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Sol . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Sol i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi