Sportaza Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Sportaza
Sportaza is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.5
Përfitimet
+ Gamification e integruar
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Tërheqje të shpejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Baste falas
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (26)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (37)
American ExpressBank transfer
Boleto
Carta Si (by Skrill)
Credit Cards
Crypto
Direct Bank Transfer
E-wallets
EcoPayz
Ethereum
Interac
Klarna
Litecoin
Maestro
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nexi
OP-Pohjola
PayPalPaysafe Card
Perfect Money
Piastrix
Postepay
Revolut
Ripple
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Sofort (by Skrill)
Sofortuberwaisung
Trustly
Zimpler
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (15)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (16)
Australia
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (67)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BF Games
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint GamingBooongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Felt Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
GameBurger Studios
Gamomat
Golden Hero
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
PlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Stormcraft Studios
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet

Rreth Sportaza

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 10/01/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Sportaza shënon 7.5 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Sportaza

Sportaza ofron lojëra të njohura si Slotat, Sic Bo, Rummy, Punto Banco, Poker me tre letra , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Sportaza

Pas lojërave të ofruara nga Sportaza ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Sportaza ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Pragmatic Play, Red Tiger Gaming, Foxium, 1x2Gaming, Ezugi , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Sportaza

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Sportaza mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Skrill, American Express, Paysafe Card, Neteller , dhe më shumë.

Pse të luani në Sportaza ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Sportaza për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Sportaza është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

About

Sportaza është një kazino celular dhe libër sportiv me një faqe moderne lojrash që strehon lojërat më të fundit dhe ngjarjet sportive të njohura në një platformë. Ky rishikim i thelluar i kazinosë fokusohet në përfitimet e lojërave në celular në Sportaza. 

Karakteristikat e kazinosë përfshijnë një faqe uljeje tërheqëse me etiketa të rregulluara mirë për navigim të lehtë. 

Lojtarët e rinj dhe ata ekzistues kanë bonuse të mira, të tilla si bonuse të mirëseardhjes dhe ringarkimit. Lojtarët gëzojnë gjithashtu një listë të larmishme të opsioneve bankare dhe monedhave të shumta. 

Kazino celulare Sportaza e ka pozicionuar veten si destinacioni përfundimtar për lojtarët celularë. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar disa veçori të veçanta të ofruara nga kjo kazino. 

Pse të luani Sportaza Mobile Casino

Kazino celulare Sportaza strehon lojëra kazino konkurruese dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nën një çati. Këto lojëra mundësohen nga ofrues të njohur softuerësh që ofrojnë grafikë moderne dhe lojë të qetë. 

Për më tepër, kazino celulare Sportaza shpërblen lojtarët e rinj dhe ekzistues me bonuse, promovime dhe turne fantastike. 

Çdo veçori e kazinosë është e pajtueshme me pajisjet celulare, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojëra në distancë. 

Bixhozi nuk ndalet kur ngjarjet sezonale bëjnë pushim. Një përzgjedhje e madhe e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë u ofron lojtarëve një përvojë emocionuese me krupierët e jetës reale. 

Aplikacionet e Kazinosë Sportaza

Lojërat në internet në kazino celulare Sportaza nuk kërkojnë asnjë aplikacion përdoruesi. Dizajni i kazinosë përmban teknologjitë më të fundit në zhvillimin e uebit, duke lejuar aksesin e shfletuesit në lojëra në modalitetin flash. 

Të luash në kazino të çastit është po aq e mirë sa të luash në kazino me aplikacione kazino të shkarkueshme. Megjithatë, lojërat ngarkohen shumë më shpejt kur celulari juaj portativ është i lidhur me internetin e shpejtë.

Games

Lobi i kazinosë në Sportazë përmban më shumë se 5000 lojëra. Koleksioni gjithëpërfshirës i lojërave ofron një përvojë emocionuese për lojtarët e rinj.

Ai mban larg lojtarët ekzistues, duke shtuar rregullisht publikime të reja. Lëvizja nëpër shumë lojëra të tilla mund të jetë e vështirë. 

Sidoqoftë, dizajni i kazinosë përmban filtra që ndihmojnë në ngushtimin e lojërave në një kategori të veçantë ose tituj të zhvilluar nga një zhvillues i veçantë lojërash. 

Slots

Slotet me raunde bonusi në lojë dhe jackpote përbëjnë një pjesë të madhe të lojërave të njohura në këtë kazino. 

Titujt e zgjedhur i lejojnë anëtarët të testojnë performancën e lojës duke u ofruar mundësi atyre të luajnë në modalitetin demo. Këtu janë lojërat elektronike të renditura si më të njohurat nga lojtarët. 

 • Libri i të Vdekurve
 • Big Bass Bonanza
 • Buffalo Blitz
 • Ujku Fang
 • Jammin Kavanoza

Blackjack

Blackjack është një lojë e njohur sipas statistikave në kazino celulare Sportaza. Faqja e lojërave ka disa variacione të lojërave të mirënjohura blackjack të kontrolluara nga tregtarë të drejtpërdrejtë dhe më shumë lojëra të drejtuara nga softuer. 

Provoni titujt e mëposhtëm të blackjack-ut për të parë se si aftësitë tuaja krahasohen me lojtarët me përvojë në kazino celulare Sportaza:

 • Blackjack i personit të parë
 • Bonus Blackjack
 • Blackjack me shumë duar 
 • Dorëzimi i Blackjack
 • Club Royale Blackjack

Ruletë

Koleksioni i pasur i lojërave në Sportaza përfshin variacione ruletë të dizajnuara në mënyrë krijuese. Lojtarët shijojnë lojëra të shumta Rulete në kazino live dhe më shumë opsione në seksionin e lojërave klasike. 

Ruleta celulare është emocionuese dhe vjen me shumë baste anësore. Të rinjtë mund të provojnë fatin e tyre në variacionet e ruletit si:

 • Z. Mini Ruletë
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë Diamanti
 • Ruletë evropiane 
 • Ruletë zmadhimi

Kazino live

Sportaza Mobile Casino ofron një përvojë emocionuese në seksionin e tyre të kazinosë live. Lojtarët përballen me krupierë të vërtetë dhe bashkëveprojnë gjithashtu me ta. 

Lojërat e disponueshme kanë lojëra, pagesa dhe rregulla të ndryshme. Kategoria e kazinosë live është e larmishme dhe ofron lojëra të tilla si:

 • Lightning Blackjack
 • Cash ose Crash
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Kazino Hold'Em

Bonuses

Lojërat celulare në kazino Sportaza vijnë me shumë bonuse. Në krye të listës së avantazheve janë shanset e shumta që anëtarët të kërkojnë bonuse dhe kuponë me fat. 

Të rinjtë marrin një bonus bujar mirëseardhjeje pas regjistrimit. Ai shpërblen një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 500 € plus 200 rrotullime falas. 

Bonusi i ndeshjes vjen me kërkesat e basteve 35 herë, ndërsa rrotullimet falas kanë kërkesa për bast 40 herë. Të gjitha kërkesat për bonuset përpara se të arkëtohen janë rishikuar në T&C. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bonusi i kthimit të parave të kazinosë live
 • Rrotullimet javore falas
 • Kthim parash javor
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Rënie dhe fitore ditore
 • Bie çmimi i ruletës

Lojtarët gjithashtu mund të regjistrohen në programin VIP me 5 nivele dhe të shijojnë veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Languages

Lojtarët e celularëve kënaqen duke përdorur kazinonë në gjuhët lokale dhe ndërkombëtare. Zgjedhja e gjerë e opsioneve të gjuhës shfaqet pasi klikoni ikonën e flamurit në këndin e sipërm djathtas të faqes së uljes. 

Gjuhët kryesore dhe specifike të vendit mbështeten, duke përfshirë sa vijon:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • portugeze 
 • norvegjeze

 

Monedhat

Kazino Sportaza u ofron lojtarëve celularë shumë opsione në seksionin bankar.

Disponueshmëria e shërbimit në shumë rajone kërkon që arkëtari të pranojë monedha të ndryshme, diçka që zhvilluesit e faqes e bënë jashtëzakonisht mirë. Kur bëjnë bankë, lojtarët gjejnë opsionet e mëposhtme të monedhës:

 • Litecoin
 • Ethereum
 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Stërlina Britanike

Software

Koleksioni i pasur i lojërave të kazinosë në kazinonë celulare dhe sportive Sportaza përfshin kontribute nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike. 

Departamenti i marketingut kontakton zhvilluesit më të vlerësuar dhe i bind ata të listojnë lojërat në hollin e Sportaza. 

Kompanitë kryesore që kanë furnizuar lojëra në këtë kazino përfshijnë sa vijon: 

 • Luaj n' Go
 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • Microgaming
 • Tigri i Kuq

Support

Për shkak të trafikut të lartë të lojtarëve në internet që kërkojnë të luajnë në kazino celulare Sportaza, lojtarët ndonjëherë hasin probleme me llogaritë e tyre. Kur kjo të ndodhë, ndihma nga mbështetja e klientit është e gatshme. 

Ekipi profesional punon ditë e natë për të ndihmuar anëtarët të zgjidhin çdo problem me llogaritë e tyre dhe është i disponueshëm përmes platformave të mëposhtme të komunikimit:

Si e vlerësojmë Sportaza Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazino celulare Sportaza është një platformë lojërash me reputacion që zotëron një licencë Curaçao dhe siguron detajet e lojtarëve duke përdorur teknologjinë më të fundit në sigurinë kibernetike.

Përveç kësaj, seksioni promovues përmban shumë bonuse, duke e renditur faqen mbi shumë kazino të tjera celulare në mbarë botën. Shumë pak kazino përputhen me dizajnin krijues të kazinosë. 

Ndërfaqja e përdoruesit është e lehtë për t'u përdorur dhe koleksioni i lojërave synon të kënaqë çdo lloj lojtari. 

Për më tepër, kazino ofron shumë metoda bankare të cilat lehtësojnë procesin e depozitimit dhe tërheqjes.  

Lojtarët nga rajone të ndryshme mund të përdorin kazinonë, e cila vjen në shumë gjuhë, dhe të zgjidhin çdo problem që lind nga përdorimi i kazinosë me metoda të besueshme të mbështetjes së klientit.

Deposits

Sportaza Casino përfshin metoda moderne bankare duke përdorur kripto dhe pranon pagesa fiat përmes kuletave elektronike të shpejta dhe të sigurta. 

Këtu janë opsionet bankare të përdorura zakonisht nga lojtarët në kazino celulare Sportaza:

 • Bitcoin
 • Skrill
 • Visa/MasterCard
 • Neteller
 • Ripple

Lojtarët duhet t'i përmbahen kufijve minimalë dhe maksimalë kur bëjnë transaksione me arkëtarin. 

Pagesat duhet të jenë 10 € ose më shumë, ndërsa tërheqjet nuk duhet të kalojnë 5,000 € për transaksion.