Turbonino

Age Limit
Turbonino
Turbonino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth Turbonino

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Turbonino shënon 7.6 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Turbonino

Turbonino ofron lojëra të njohura si Baccarat, Bileta gërvishtëse, Caribbean Stud, Slotat, Punto Banco , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Turbonino

Pas lojërave të ofruara nga Turbonino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Turbonino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Microgaming, Yggdrasil Gaming, iSoftBet, Push Gaming, Foxium , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Turbonino

Duke qenë se kjo kazino është e popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin mënyra të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Turbonino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bank transfer, Debit Card, Neteller, Paysafe Card, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Turbonino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Turbonino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Turbonino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
AstroPay
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
EPS
EcoCard
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Jeton
Lottomaticard
MuchBetter
Multibanco
NetellerPaysafe Card
Postepay
PugglePay
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Teleingreso
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Danimarka
Finlanda
Suedia
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
All41 Studios
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEvolution GamingFoxium
Grand Vision Gaming (GVG)
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning BoxMicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nyx Interactive
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatReal Time GamingRealistic GamesRed Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
SkillOnNet
Slingo
Spearhead
Stakelogic
ThunderkickWMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet