Duke luajtur në një kazino PayPal në Mobile 2020

Lajme

2020-10-20

Kur krijoni një listë kontrolli për zgjedhjen më të mirë kazino celulare, ka shumë gjëra për t'u marrë parasysh. Për disa, ajo fillon dhe mbaron me shpërblimet. Të tjerët preferojnë a kazino celulare me ofrues të shumtë softuerësh. Por nëse jeni si unë, numri i opsioneve të disponueshme të pagesës është i panegociueshëm. Për shembull, a pranon kazino bankat me PayPal?

Duke luajtur në një kazino PayPal në Mobile 2020

Zgjedhja e një kazinoje PayPal për celular sigurisht që vjen me shumë përfitime. Është falas, i sigurt dhe i menjëhershëm. Pra, lexoni për të njohur disa nga kazinotë dhe lojërat më të mira të PayPal në celular.

Pse kazinotë PayPal Mobile?

Siç e thashë fillimisht, PayPal është një metodë pagese e portofolit elektronik falas, e shpejtë dhe e sigurt. Megjithatë, këtu ka më shumë se çfarë bie në sy. PayPal dihet se ofron shërbimet e tij financiare vetëm për kazinotë e licencuara dhe të rregulluara. Pra, nëse jeni të zënë me zgjedhjen e një kazinoje online dhe PayPal nuk figuron në listën e metodave bankare, kjo është arsye e mjaftueshme për ta anashkaluar atë fare.

Gjithashtu, PayPal siguron siguri maksimale financiare gjatë transaksioneve duke verifikuar llogaritë e përdoruesve. Edhe pse kjo ndonjëherë mund të jetë e papërshtatshme, është për të mirën tuaj. Kjo është për t'u siguruar që askush nuk mund të ketë akses në informacionin tuaj bankar përmes kazinosë në internet. Vlen gjithashtu të theksohet se PayPal posedon një licencë bankare evropiane.

Kazinotë më të mira të PayPal Mobile

Gjetja e një kazinoje celulare PayPal mund të duket e lehtë në letër derisa të filloni kërkimin tuaj. Kjo për shkak se shumica e kazinove në internet nuk e mbështesin PayPal si një opsion bankar. Për fat të mirë, ka shumë PayPal kazinotë celulare atje.

Më poshtë janë katër më të mirat:

Kazino 888

888 Casino nuk është vetëm një nga kazinotë më të mira në internet, por edhe një legjendë. Ajo krenohet me më shumë se 20 vjet përvojë, kështu që nuk ka dyshim se kazino vazhdon me tendencat në zhvillim si celulari i kazinosë PayPal. Ai ofron qindra lojëra elektronike, letra gërvishtëse, lojëra tavoline dhe jackpot-e të mrekullueshme. 888 Casino është gjithashtu një opsion i shkëlqyeshëm për rrotulluesit e lartë që kërkojnë emocionet e VIP Casino Club.

Kazino Mansion

Ky është një tjetër emër i njohur në fushën e lojërave të fatit. E themeluar në vitin 2004, MANSION ka krijuar një markë të njohur për një koleksion kolosal lojërash, promovime tërheqëse dhe mbështetje të përgjegjshme ndaj klientit 24/7. Në krye të PayPal-it, kjo kazino celulare mbështet gjithashtu opsione të tjera të besueshme pagese me portofolin elektronik si Skrill dhe Neteller.

Casino.com

Në këtë shesh lojërash virtuale, do të shijoni një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave dhe pagesa super të shpejta. Interesante, përdoruesit e rinj mund të kapin bonusin e 20 rrotullimeve falas pa depozitim menjëherë pas regjistrimit. Lojtarët besnikë mund të shijojnë gjithashtu Ethet e së Premtes, Orët e Gëzuara dhe ofertat e tjera mbresëlënëse të sezonit. Gjithashtu, qindra lojëra ofrohen këtu, pavarësisht nëse jeni duke luajtur në internet, në celular ose në desktop.

Kashmio

Cashmio është një kazino relativisht e re celulare që po bën milionerë ditë e natë. Platforma ofron lojëra të shumta argëtuese që nuk do t'ju mungojnë kurrë. Cashmio gjithashtu vazhdon të shtojë tituj të rinj çdo javë dhe ju mund të bashkoheni në dhomën e veprimit të drejtpërdrejtë të ofruar nga Evolution Gaming. Më e mira nga të gjitha, lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje përmes PayPal.

Lojërat e njohura të kazinosë celulare PayPal

Dëshironi të dini llojin e lojërave që mund të luani me para të vërteta në një PayPal kazino celulare? Epo, të gjithë ata! Ju mund të luani lojëra tavoline si Bakarat , Ruletë , dhe Blackjack . Lojtarët mund të luajnë gjithashtu video poker dhe tituj argëtues të lojërave elektronike si:

  • Kërkimi i Gonzos

  • Shpërthim yjor

  • Loja e froneve

  • Guns N' Roses

  • Mega Moolah

  • Dhe me shume

    Fjalët e fundit

    Hapësira e lojërave me të vërtetë po mësohet me trendin celular të kazinosë PayPal. Për të provuar shanset tuaja, ju duhet, para së gjithash, të zgjidhni një kazino celulare që ofron shërbimin, shumë lojëra dhe një ndërfaqe fantastike të përdoruesit. Pas kësaj, integroni platformën me PayPal-in tuaj dhe shijoni një përvojë të sigurt dhe të përshtatshme bankare në kazino celulare.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme