EU Casino

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

EU Casino është një operator kazinoje në internet, i drejtuar posaçërisht për lojtarët në Evropë, që është veçanërisht i fortë në fushën e lojërave të automateve. Ekzistojnë mbi 100 opsione të disponueshme kur bëhet fjalë për të luajtur lojëra elektronike në EU Casino dhe këto janë mënjanë një sërë lojërash kazino tavoline në sit.

Games

Nëse jeni adhurues i lojërave të bazuara në automat, atëherë EU Casino do të jetë parajsa për ju. Ka qindra versione të banditit të armatosur popullor të disponueshëm për të luajtur dhe opsione të reja po shtohen gjatë gjithë kohës. Zgjedhja e lojërave tavoline e ofruar në faqe duket e vogël në krahasim.

Withdrawals

Nëse keni bërë një depozitë me të, atëherë EU Casino do t'ju lejojë të bëni një tërheqje gjithashtu me të. Kjo do të thotë që të gjithë lojtarët kanë akses në një gamë të gjerë opsionesh, duke përfshirë kthimin e fondeve që kanë fituar në kartën e tyre të kreditit ose debitit ose shtimin e tyre në llogarinë e tyre e Wallet.

Languages

Kazinoja mbështet lojën në anglisht dhe një sërë gjuhësh të tjera evropiane, megjithëse një problem aktual teknik do të thotë se është e vështirë të qasesh në përmbajtje në këto gjuhë të tjera në celular. Gjuha juaj caktohet në bazë të gjuhës në të cilën funksionon shfletuesi juaj kur vizitoni faqen për herë të parë.

Live Casino

Mbështetja ofrohet me email, adresa për të kontaktuar është e shënuar në faqet e kontaktit me ne dhe në faqet e mbështetjes së faqes së internetit. EU Casino thotë se çdo kërkesë e marrë gjatë orëve të gjata të punës në të cilat faqja funksionon do të përpunohet dhe do të kthehet shpejt, në mënyrë që të mund të ktheheni në lojë.

Promotions & Offers

Promovimi aktual i bonusit të kazinosë në EU Casino është një ofertë e mirëseardhur me megaspin. Për çdo paund, euro ose ekuivalent të monedhës tjetër që depozitoni në llogarinë tuaj në depozitën e parë, do t'ju jepet një mega rrotullim në disa nga lojërat më të njohura që ofrohen aktualisht në EU Casino.

Software

EU Casino nuk ofron një aplikacion celular, por në vend të kësaj i ekzekuton të gjitha lojërat e tij në shfletues. Megjithatë, ekziston një version i optimizuar për celular i faqes së internetit të kazinosë BE në dispozicion për lojtarët që preferojnë të marrin rregullimin e tyre të lojërave të kazinosë kur janë në lëvizje dhe jo në një desktop.

Support

Përparësitë kryesore që EU Casino ka ndaj lojtarëve të tjerë në treg janë gamën e gjerë të monedhave që u lejon lojtarëve të luajnë kumar dhe gamën e madhe të lojërave të automateve që ofron. Nëse jeni adhurues i automatëve që dëshironi të luani me korona, ky është vendi për ju.

Deposits

EU Casino ofron një gamë të gjerë opsionesh depozitash, duke u fokusuar veçanërisht në metodat e pagesës dhe sistemet e portofolit elektronik që janë miratuar shumë në Evropë. Do të zbuloni se mund të bëni depozita me kartat e kreditit dhe të debitit të shënuara me Visa dhe MasterCard së bashku me një gamë të gjerë kuletash elektronike, duke përfshirë Netellerin gjithnjë e më të njohur.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (20)
Arabe
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Suedia
SoftwareSoftware (5)