ViggoSlots

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Në pronësi të Mountberg BV, një kompani e rregulluar nga Qeveria e Curacaos, ViggoSlots ka pasur shumë lojtarë të kënaqur që nga themelimi i saj në 2017. Lojtarët kanë akses në një bibliotekë të gjerë lojërash nga ofruesit si Microgaming, Betsoft dhe GameArt. Kazinoja përmban shumë lojëra elektronike të preferuara nga lojtarët si Blood Suckers, Thunderstruck II dhe Dead or Alive.

ViggoSlots

Games

ViggoSlots është kazinoja perfekte për këdo që kërkon të luajë lojëra elektronike të shkëlqyera dhe të kalojë mirë. Kumarxhinjtë do të gjejnë shumë lojëra të ndryshme slot dhe ofrues të rinj në kazino, për disa prej të cilave nuk kanë dëgjuar kurrë. Me qindra lojëra elektronike nga ofrues të shumtë, ka diçka për të gjithë. Disa nga variacionet e shkëlqyera të pokerit të disponueshme në kazino përfshijnë Casino Stud Poker, Joker Poker, Jackpot Poker, Poker me tre letra, dhe Caribbean Stud Poker, ndër të tjera. ViggoSlots ofron gjithashtu një larmi të madhe lojërash elektronike tavoline. Lojtarët përdorin kutinë e kërkimit për të gjetur llojet e ndryshme të blackjack-ut, ruletit dhe baccarat. ViggoSlots përmban tabela të drejtpërdrejta të tregtarëve nga NetEnt Live dhe Evolution Gaming.

Withdrawals

Lojtarët do të gjejnë të gjitha mënyrat e pagesës që u nevojiten në ViggoSlots. Kazinoja ka një reputacion të mirë për kohët e shpejta të përpunimit të pagesave. Para se të bëjnë tërheqjen e parë, lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre duke paraqitur disa dokumente. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë MasterCard, Neteller, Skrill, Visa, Zimpler, Paysafecard, Siru, Cashlib dhe Neosurf.

Monedhat

Me kaq shumë kumarxhinj në mbarë botën që shijojnë një vend të lojrave në internet, kazinotë në internet ofrojnë një larmi të gjerë monedhash për të tërhequr një numër të madh lojtarësh në internet. Disa nga monedhat e mbështetura në ViggoSlots përfshijnë Dollarin e Shteteve të Bashkuara, Paundin e Britanisë së Madhe, euro, korona norvegjeze dhe dollari i Zelandës së Re.

Bonuses

ViggoSlots nuk ngelet për sa i përket bonuseve të kazinosë. Lojtarët e rinj marrin një bonus 100% pa bast në depozitën e parë deri në 400 Euro së bashku me 70 rrotullime falas. Depozita e dytë dhe e tretë kanë 100 bonus pa bast deri në 300 euro së bashku me 50 rrotullime falas. Të gjitha shpërblimet janë të lira nga kërkesat e bastit.

Languages

Gjuha mund të bëjë ose të shkatërrojë përvojën e një lojtari. ViggoSlots mbështesin disa gjuhë për të siguruar që lojtarët të mund të luajnë në një gjuhë që ata kuptojnë. Lojtarët e kanë të lehtë të lundrojnë në bibliotekën e plotë të lojërave dhe funksionet e tjera të sajtit. Lojtarët duhet vetëm të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar. Gjuhët e mbështetura në ViggoSlots përfshijnë anglisht, frëngjisht, Suomi, Norsk dhe Deutsch.

Mobile

Lojtarët që preferojnë lojërat në lëvizje kujdesen mirë nga kazinoja celulare ViggoSlots. Kazinoja në internet është krijuar për t'u optimizuar në mënyrë perfekte për pajisje të ndryshme celulare. Lojtarët mund të luajnë nga Android, iOS, tabletë dhe telefona Windows. Lojtarët nuk duhet të shkarkojnë dhe instalojnë aplikacione të jashtme për të shijuar një lojë në ViggoSlots.

Support

Lojtarët kanë nevojë për sigurinë se nëse janë të ngecur gjatë lojës, ata mund të kenë akses në mbështetjen e menjëhershme të klientit. Në ViggoSlots, ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm gjatë gjithë kohës. Kanalet e disponueshme të mbështetjes së klientit përfshijnë chat live dhe email support@hd.viggoslots.com. Misioni i ViggoSlots është t'u japë klientëve gëzim të pastër duke i mbështetur ata sa herë që kanë nevojë.

Deposits

Depozitimi i parave në ViggoSlots është i shpejtë dhe pa probleme. Disa nga metodat e depozitimit përfshijnë Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, Paysafecard, EcoPayz, Zimpler dhe të tjerë. Depozita minimale në ViggoSlots është 10 €. Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 20 € për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes. Paratë do të pasqyrohen në llogarinë e lojtarit menjëherë pas depozitimit.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2GamingAmatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil GamingiSoftBet